Maska pełnotwarzowa do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath JR XS

129,99 zł

Easybreath, 1. pełnotwarzowa maska do snorkelingu na świecie, nareszcie dostępna dla dzieci (6 - 10 lat), aby mogły widzieć i oddychać pod wodą jak na lądzie.

Maska do snorkelingu w rozmiarze dostosowanym do dziecięcej budowy twarzy, z panoramicznym polem widzenia i możliwością oddychania przez nos i usta, przybliża możliwość eksploracji podwodnego świata.

Kod produktu: 8573246

Kolor:

Ciemny morski / Ciemny morski / Ciemnożółty

Rozmiar: XS

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwość oddychania

Łatwość oddychania

Maska pełnotwarzowa zapewnia naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.

Ograniczenie parowania

Ograniczenie parowania

Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

Pole widzenia

Pole widzenia

Panoramiczne pole widzenia 180°.

Szczelność

Szczelność

Fajka z systemem "dry-top-release" ograniczającym wlewanie się wody od góry.

Odprowadzanie wody

Odprowadzanie wody

Zawór spustowy u dołu maski do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.

Dopasowanie

Dopasowanie

Rozmiar XS z silikonowym kołnierzem, zapewniającym komfort i szczelność.

Zdjęcia

Maska pełnotwarzowa do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath JR XS

Informacje techniczne

Czym jest Easybreath?

Maska Easybreath Junior jest pełnotwarzową maską do snorkelingu stworzoną przez Decathlon.
Z panoramicznym polem widzenia pod kątem 180°, systemem anty-fog i łatwością do zakładania, maska Easybreath Subea jest idealnym produktem dla dzieci od 6 do 10 lat, pragnących poznawać morskie głębiny.
Wyposażona jest w najnowszą innowację, system "dry-top-release", który pozwala uniknąć zablokowania oddechu podczas zalania falą lub przy wynurzaniu głowy nad wodę.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się zaparowania w masce.

Powietrze nasycone wilgocią i CO² odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze stale jest wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Czy można nurkować w masce Easybreath Junior?

Maska do snorkelingu Easybreath Junior nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Skądinąd, podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Dzięki swojej budowie maska Easybreath Decathlon jest idealna dla dzieci, najczęściej obserwujących podwodny świat z powierzchni.
Wybór tej maski pełnotwarzowej do snorkelingu polecamy w przypadku, gdy dziecko poszukuje przede wszystkim bardzo dużego komfortu oddychania i szerokiego pola widzenia.

Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać?

Maska Easybreath Junior jest odpowiednia dla dzieci od 6 do 10 lat i dostępna jest w jednym rozmiarze: XS.
Maska pełnotwarzowa dostępna jest także w rozmiarach dla osób powyżej 10 lat, w 2 rozmiarach pasujących do 90% twarzy.
Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą, wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który, podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki, aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl, aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość oprawek okularowych uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.
Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski powierzchniowej Easybreath dla dzieci XS (6 -10 lat) z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są również dostępne za pośrednictwem internetu: Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8559605, biała zatyczka - 8590394.

Wymiary zdemontowanej maski


Wysokość: 23 cm.
Szerokość: 15 cm.
Grubość: 11 cm.

Gwarancja

Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.

Waga

0.586 kg

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Kołnierz (w masce) 100% Silikon Ramka (w masce) 100% Polipropylen (PP) Rurka (fajki) 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Szyby (w masce) 100% Poliwęglan (PC)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia <6 lat, do apnei oraz intensywnego pływania.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Oceny użytkowników

Wgrywanie