acepac

Torba rowerowa na kierownicę Acepac BAR DRYBAG

179,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 8L

Sprzedawane i wysłane przez Horyzont

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Horyzont

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Torba rowerowa na kierownicę Acepac BAR DRYBAG

Torba rowerowa na kierownicę BAR DRYBAG to torba transportowa wyprodukowana przez firmę Acepac - wiodącego czeskiego producenta ekwipunku do Bikepackingu - podróży rowerowych w stylu "fast and light" czyli jazdy szybkiej, długodystansowej i z minimalnym bagażem.

Bikepacking to rodzaj wypraw rowerowych z lekkim bagażem, rozłożonym równomiernie na całej konstrukcji roweru - zamiast klasycznych sakw rowerowych mocowanych na bagażniku.

Torba BAR DRYBAG jest zaprojektowana do przewożenia tych elementów wyposażenia rowerzysty, które łatwo skompresować, np. śpiwora czy zapasowej odzieży. Jej budowa i kształt pozwala też na zapakowanie małego namiotu lub maty i karimaty.

Torba może być mocowana do kierownicy za pomocą uchwytu BAR HARNESS (do nabycia osobno), przy pomocy metalowego haka, pasów z klamrami i rzepa.

Możną ją też używać jako wodoszczelny worek, mocowany do torby na kierownicę BAR ROLL lub w innym dogodnym miejscu na rowerze. Sprawdzi się też jako wodoszczelna ochrona dla bagażu, np. na spływie kajakowym.

Powłokę torby uszyto z mocnej, odpornej na przetarcia tkaniny Nylon Robic, powleczonej od wewnątrz warstwą nieprzepuszczającego wody tworzywa poliuretanowego TPU. Z zewnątrz torba jest łatwa w konserwacji (myciu i czyszczeniu).

Wodoszczelność torby zapewniają obustronne rolowane zapięcia typu Hypalon. W zależności od ilości zawinięć zapięciami tymi można regulować jej wielkość - aby uzyskać szczelność należy każde z zapięć zawinąć minimum trzy razy.

Torba rowerowa BAR DRYBAG zapewnia bezpieczny i wygodny transport ekwipunku oraz łatwy dostęp do niego z obydwu stron.

SZCZEGÓŁY:

  • tunelowa budowa torby zamykana z obu stron rolowanym zapięciem typu Hypalon;
  • mocowana do kierownicy roweru przy pomocy mocowania do torby BAR HARNESS (do nabycia osobno);
  • powłoka z odpornej na przetarcia i rozdarcia tkaniny Nylon Robic;
  • pokryta od wewnątrz wodoszczelna warstwą TPU;
  • odblaskowy logotyp ACEPAC na froncie torby, poprawiający widoczność rowerzysty po zmroku;
  • 3 lata gwarancji Acepac.

Wymiary (dług. x szer. x wys.) 45 cm x ø 15 (zamknięta, zrolowana)

Wgrywanie