Media 0

Masło orzechowe PEANUT CREAM CRUNCH 500g

18,99 zł 0,04 zł/kg

Rozmiar: 500 g

Sprzedawane i wysyłane przez: SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Naturalny krem orzechowy stworzony z orzechów arachidowych pochodzących z upraw przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nie dodajemy do niego cukru, utwardzaczy czy innych zbędnych dodatków.

Opis

PRZEPYSZNY KREM ORZECHOWY BEZ DODATKU CUKRU, SOLI I OLEJU PALMOWEGO
WERSJA CRUNCH - GŁADKI KREM Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZECHÓW ARACHIDOWYCH
Z PYSZNYCH I STARANNIE WYSELEKCJONOWANYCH ORZECHÓW
IDEALNY DODATEK DO WYPIEKÓW, DESERÓW, OWSIANKI - SAM WYBIERZ JAK SMAKUJE NAJLEPIEJ!
STWORZONE WYŁĄCZNIE Z IDEALNIE WYPRAŻONYCH ORZECHÓW ARACHIDOWYCH
WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA
IDEALNY W DIECIE KETOGENICZNEJ/TŁUSZCZOWEJ
ALLNUTRITION PEANUT CREAM to naturalny krem orzechowy stworzony z orzechów arachidowych pochodzących z upraw przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nie dodajemy do niego cukru, utwardzaczy, soli czy innych zbędnych dodatków, przez co jest źródłem zdrowych tłuszczów i białka. Orzechy arachidowe, które znajdziesz w naszym kremie, są cennym źródłem kwasów tłuszczowych nienasyconych, przyczyniających się do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi i obniżających ryzyko zachorowania na miażdżycę oraz choroby układu krwionośnego.

100% PEANUT CREAM znajdzie szerokie zastosowanie w Twojej kuchni, bo nadaje się do smarowania pieczywa, wypieków, może być używany jako dodatek do porannej owsianki, domowych deserów i ciastek, a nawet jako składnik różnych pikantnych dań. Zadbaj o swoje zdrowie i dodaj ALLNUTRITION PEANUT CREAM do swojej codziennej diety.

Opinie

Wgrywanie