Siedzisko kajakowe AQUASTIC
AQUASTIC: Catch The Flow
Woda, ruch, swoboda. Marka AQUASTIC to świetny wybór dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas nad wodą i czerpać maksimum radości z każdej chwili.
Deski SUP dla początkujących i zaawansowanych. Dmuchane kajaki. Kamizelki asekuracyjne. Odzież i buty do wody. Akcesoria do nurkowania. Sprzęt plażowy.
Daj się porwać wodnej przygodzie i złap swój rytm z marką AQUASTIC. Sprawdź produkty polecane przez mistrza olimpijskiego i czterokrotnego mistrza świata w żeglarstwie - Mateusza Kusznierewicza.
Siedzisko kajakowe AQUASTIC to praktyczny dodatek, który zwiększa funkcjonalność deski SUP, umożliwiając wygodne przejście z pozycji stojącej do siedzącej. Poprawia komfort podczas dłuższych wypraw i ułatwia pływanie w trudniejszych warunkach. Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania pasuje do większości desek dostępnych na rynku.
Trwały i odporny poliester
Zewnętrzna część siedziska wykonana jest z wytrzymałego poliestru, który świetnie radzi sobie z:
- kontaktem z wodą,
- ekspozycją na promieniowanie UV,
- intensywnym użytkowaniem.
Materiał zachowuje swoje właściwości przez wiele sezonów i jest łatwy w czyszczeniu. Nie przeciera się łatwo i długo wygląda jak nowy.
Komfortowa pianka EVA – lekkość i dopasowanie
Wnętrze wypełnia sprężysta pianka EVA, która:
- zapewnia wygodne podparcie,
- nie odkształca się po długim użytkowaniu,
- dopasowuje się do ciała bez ucisku,
- jest lekka, elastyczna i komfortowa.
Dzięki temu nawet wielogodzinne siedzenie na wodzie pozostaje wygodne i bez obciążenia dla pleców.
Więcej możliwości aktywności fizycznej
Dzięki pozycji siedzącej możesz zaangażować inne grupy mięśni niż podczas klasycznego wiosłowania na stojąco. Siedzisko:
- zwiększa różnorodność treningu,
- pozwala efektywnie wzmacniać ramiona, ręce i tułów,
- stanowi wygodną alternatywę dla spokojniejszego, mniej obciążającego pływania,
- sprawdza się szczególnie w dłuższych sesjach lub podczas rekreacyjnych wypraw.
To funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się SUP w jeszcze bardziej komfortowy sposób.
- Sport: SUP
- Materiał: Octan etylenowo-winylowy (EVA), Poliester
- Marka: AQUASTIC
- Dane Producenta: BRANDSLAB SP. Z O. O. , WROCŁAWSKA, 17B, lok. 15-16, ZIELONA GÓRA, 65-427, POLAND , contact@brandslab.pl
- Sezon: Wiosna/Lato
- Płeć: Nie dotyczy
- Kraj pochodzenia marki: Polska
- Kod: 2000151148