Pianka triathlonowa męska Orca Athlex Float V2 4 mm black oferuje zaawansowaną ochronę i wsparcie podczas treningów oraz zawodów w wodzie o temperaturze od 8 do 11°C. W konstrukcji modelu zastosowano wysokiej klasy neopren Yamamoto oraz powłokę SCS, które zapewniają optymalną elastyczność, wytrzymałość oraz wysoką hydrodynamikę. Zaawansowane materiały i technologie W piance Orca Athlex Float V2 wykorzystano 95% neoprenu oraz 5% poliamidu, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną i komfort. Zastosowanie neoprenu Yamamoto podnosi elastyczność całości, natomiast powłoka SCS dodatkowo ogranicza opór wody, umożliwiając płynniejsze ruchy i szybsze tempo pływania. Starannie dobrane materiały wpływają także na trwałość i odporność modelu. Funkcjonalność i precyzja wykonania Główna grubość pianki wynosi 4 mm, co stanowi skuteczną barierę przed chłodem i zapewnia kontrolowaną wyporność. Konstrukcja z długimi nogawkami i rękawami pozwala zachować pełen zakres ruchu, a zamek typu Back-Zip zlokalizowany na plecach ułatwia szybkie zakładanie i zdejmowanie pianki. Klejone szwy podnoszą poziom szczelności, co jest kluczowe podczas dłuższych dystansów w chłodnej wodzie. Pianka triathlonowa męska Orca Athlex Float V2 4 mm black - cechy: Zastosowanie neoprenu Yamamoto zapewniającego zwiększoną elastyczność i wytrzymałość; Powłoka SCS ograniczająca opór wody i poprawiająca hydrodynamikę; Główna grubość pianki wynosząca 4 mm dla skutecznej izolacji; Optymalne parametry użytkowe w wodach o temperaturze 8–11°C; Zamek typu Back-Zip ułatwiający szybkie zakładanie; Długie nogawki i rękawy dla pełnej ochrony termicznej; Dedykowana triathlonistom oczekującym wysokiego komfortu i dopasowania; Model męski zaprojektowany pod kątem wymagających startów i treningów.
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Orbea S. Coop.
Polígono Industrial Goitondo s/n 48269 Mallabia Spanien
orbea@orbea.com
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Orbea S. Coop.
Polígono Industrial Goitondo s/n 48269 Mallabia Spanien
orbea@orbea.com