BUTY NARCIARSKIE DAMSKIE ATOMIC HAWX PRIME 85 BOA W z SEZONU NARCIARSKIEGO 2026 Atomic Hawx Prime 85 W to doskonały wybór dla średnio-zaawansowanych narciarek, które oczekują wysokiej wydajności i komfortu na stoku. Model ten należy do jednej z najbardziej cenionych serii butów narciarskich na świecie – Atomic Hawx. Prime 85 W to damski model zaprojektowany z myślą o indywidualnym dopasowaniu, które zapewnia maksymalny komfort i precyzję. Dzięki umiarkowanej wartości sztywności flex na poziomie 85, te buty są idealne dla kobiet preferujących dynamiczną jazdę po trasach. Buty wyposażono w nowoczesny system regulacji BOA® Fit System, który zapewnia precyzyjne dopasowanie i wygodę, zastępując tradycyjne klamry. Podążając za trendami i rozwijaniem możliwości butów pod kątem komfortu chodzenia, Atomic Prime zostały wyposażone w podeszwy GRIP WALK.
Szukasz butów, które sprawdzą się w różnorodnych warunkach, oferując jednocześnie niezrównaną kontrolę i wsparcie? Atomic Hawx Prime 85 W to rozwiązanie stworzone właśnie dla Ciebie. Model Prime pozwala cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie, bez kompromisów w kwestii wygody i wydajności.
MEMORYFIT 3D SILVER – TERMOFORMOWALNY BUT WEWNĘTRZNY Nowe buty wewnętrzne, w pełni termoformowalne, Memory Fit 3D Silver z wyprofilowanym obszarem w okolicy kostek, zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie i precyzję. Model ten stworzono z myślą o pełnej indywidualnej personalizacji oraz maksymalnym komforcie podczas intensywnej jazdy. Dodatkowo zastosowana ocieplina 3M™ Thinsulate™ gwarantuje optymalne ciepło i ochronę stóp, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach oraz wilgotnych warunkach. Dzięki tym rozwiązaniom możesz cieszyć się dłuższą i przyjemniejszą jazdą na stoku, niezależnie od pogody.
NOWOCZESNY SYSTEM BOA® FIT SYSTEM – PRECYZYJNE DOPASOWANIE I KOMFORT NA STOKU Atomic Hawx Prime 95 W wyposażono w najnowszej generacji system regulacji BOA® Fit System, który zastępuje tradycyjne klamry w dolnej części skorupy. Technologia ta pozwala na precyzyjne dopasowanie buta dzięki mikroregulacji, zapewniając idealne trzymanie stopy i zwiększony komfort. BOA® Fit System umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie buta jednym ruchem, co jest szczególnie przydatne w trakcie dynamicznej jazdy. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje równomierne rozłożenie nacisku, poprawiając kontrolę nad nartami i komfort noszenia przez cały dzień na stoku.
MEMORY FIT – SKORUPA TERMOFORMOWALNA Technologia Memory Fit umożliwia formowanie także skorupy buta pod wpływem ciepła w określonych parametrach. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w bardzo łatwy sposób dopasować buty do własnych potrzeb i budowy stóp za pomocą odbarczania skorupy w miejscach dyskomfortu oraz punktowego nacisku. W przypadku wyjątkowych ucisków, bez obaw można oddać buta pod proces odbarczania i pełnej personalizacji pod indywidualną anatomię stopy.
GRIP WALK – NOWY PROFIL PODESZW W STANDARDZIE Podążając za trendami i rozwijaniem możliwości butów pod kątem komfortu chodzenia, Atomic Prime zostały wyposażone w podeszwy GRIP WALK. Podeszwy GripWalk zapewniają lepszą przyczepność, doskonały komfort chodzenia i doskonale współpracują z każdym wiązaniem z opcją GripWalk. GRIP WALK zawiera nową polimerową podeszwę z zaokrąglonym profilem. Wypukły kształt i prążkowany bieżnik z gumy zwiększają komfort chodzenia i zapewniają lepszą przyczepność.
WKŁADKI REGULUJĄCE ROZMIAR – SIZE ADJUSTER Uwaga! Model Atomic Hawx Prime 95 W został wyposażony w dodatkowe wkładki Size Adjuster, które umożliwiają zmniejszenie wielkości buta o pół rozmiaru – położenie ich pod zwykłymi wkładkami sprawia, że rozmiary z połówkami zmieniają się w pełne długości (np.: 26.5 można zmniejszyć na 26.0). Osoby, które poszukują pełnego rozmiaru buta mogą wybrać większy, a następnie zastosować wkładkę Size Adjuster.
DOBÓR ROZMIARU ATOMIC HAWX PRIME Dla uzyskania pełnego komfortu i przede wszystkim precyzji dopasowania, zaleca się zamówienie butów o długości wkładki do 0,5 cm większych w stosunku do odpowiadającej długości stopy zmierzonej w centymetrach.
SZEROKOŚĆ BUTÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH ROZMIARÓW BUTÓW Z SERII PRIME 23,5/23.0 = 94 mm 24,5/24.0 = 96 mm 25,5/25.0 = 98 mm 26,5/26,0 = 100 mm 27,5/27.0 = 102 mm
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ATOMIC Austria GMBH
ATOMIC Austria GMBH ATOMIC
Atomic Straße 1, ALTENMARKT
info@atomic.com
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ATOMIC Austria GMBH
ATOMIC Austria GMBH ATOMIC
Atomic Straße 1, ALTENMARKT
info@atomic.com