Podłoga pod namiot Big Agnes Footprint Copper Spur UL3 - asphalt została zaprojektowana z myślą o pełnej kompatybilności z namiotami Copper Spur UL3 wyposażonymi w klamry Tiplok™, wersją Copper Spur UL3 mtnGLO® oraz Copper Spur UL3 Bikepack (wyprodukowanymi po 2020 roku). Model jest zgodny z systemem Fast Fly, co umożliwia rozstawienie lekkiego wariantu namiotu w krótkim czasie. Istnieje opcja rozbicia schronienia bez konieczności użycia sypialni namiotu, co zwiększa uniwersalność zastosowania podłogi w różnych warunkach terenowych.Podłoga do namiotu Big Agnes Footprint Copper Spur UL3 - asphalt została wykonana z wytrzymałego włókna nylonowego o splocie ripstop, co przekłada się na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Materiał wykazuje wodoodporność na poziomie 1500 milimetrów słupa wody oraz posiada klejone szwy, zapewniając skuteczną ochronę przed wilgocią. Produkt można złożyć do niewielkich rozmiarów, co ułatwia transport i przechowywanie. Dodatkowo model jest wolny od szkodliwych związków PFAS.Podłoga Big Agnes Footprint Copper Spur UL3 - asphalt – najważniejsze cechy:- Kompatybilność z namiotami Copper Spur UL3 z klamrami Tiplok™, Copper Spur UL3 mtnGLO® oraz Copper Spur UL3 Bikepack (wyprodukowane po 2020 roku);
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Magenta Cat Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Spokojna 39I/1 Wielka Wieś 32-089, Polska
ola@magentacat.eu
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Magenta Cat Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Spokojna 39I/1 Wielka Wieś 32-089, Polska
ola@magentacat.eu