bike on wax

Zestaw do czyszczenia roweru: Środek do czyszczenia + Piana na gazie + Olej

88,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Trezado Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Zestaw do czyszczenia roweru: Środek do czyszczenia + Piana na gazie + Olej

Kup razem z

Podobne produkty

Zestaw Bike On Wax zawiera podstawowe produkty, które pozwolą Ci zadbać o czystość Twojego roweru. To profesjonalne, produkowane w Polsce środki do czyszczenia, które rozprawią się z brudem i kurzem oraz olejek do nasmarowania łańcucha.

W skład zestawu wchodzą:

  • Środek do czyszczenia i odtłuszczania (atomizer 500 ml) - doskonale sprawdza się przy czyszczeniu błota, czy innych zabrudzeń organicznych, jak i przy czyszczeniu pozostałości oleju i smaru z elementów konstrukcyjnych roweru (takich jak: ramy, bagażniki, pedały, koronki i łańcuchy, widelec itp.). Zawiera dodatki antykorozyjne, można go bezpiecznie stosować na takich powierzchniach jak: aluminium, stal, powierzchnie lakierowane, guma itp.

  • Piana na gazie do napędu (aerozol 400 ml) - profesjonalny środek do usuwania smarów i trudnych zabrudzeń z napędu i łańcucha. Unikalny skład i forma aerozolu sprawiają, że to najskuteczniejszy środek do czyszczenia łańcucha i napędu dostępny na rynku. Po rozpyleniu zamienia się w pianę, która rozpuszcza wszystkie zabrudzenia i sprawia, że mechanizm błyszczy jak nowy!

  • Olej do łańcucha z PTFE (100 ml) - pozostawia cienki, niebrudzący film zwiększający żywotność łańcucha i minimalizujący jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące. Powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna. Jest odporny na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie polecany do smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów i linek w pancerzach.

  • Szmatka z mikrofibry - idealna, by wykończyć czyszczenie roweru!

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy