Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Butelka na wodę Casno Ohio Clear 1000 ml

44,99 zł

Kolor:

Czerwony

Rozmiar: 1000 mL

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Majestic Sport

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Szukasz pojemnej i jednocześnie poręcznej butelki na wodę, którą będziesz mógł zabrać do pracy, na trening lub wypad w plener? Mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Opis

BUTELKA TRITANOWA CASNO OHIO CLEAR 1000 ML

❓ Szukasz pojemnej i jednocześnie poręcznej butelki na wodę, którą będziesz mógł zabrać do pracy, na trening lub wypad w plener? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Butelka na wodę Casno o pojemności 1000 ml to niezbędny dodatek, który zapewni Ci stały dostęp do ulubionego napoju. Jego największe zalety to ergonomiczny kształt i niska waga. Butelkę na wodę Casno możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

❗ Prezentowany model został wykonany z wysokiej jakości TRITANU. Ten materiał charakteryzuje się wysoką odpornością. Oznacza to, że nawet w wysokiej temperaturze nie wchodzi w reakcję z zawartością butelki. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że woda lub Twój ulubiony napój nagle zmienią smak i zapach. Tritan nie zawiera szkodliwych związków, do których zaliczamy bisfenol A. To cecha, która wyróżnia naszą butelkę spośród wielu podobnych produktów oferowanych na rynku. Butelka na wodę Casno wyposażona jest w wygodny ustnik i szczelne zamknięcie wykonane z polipropylenu i tworzywa ABS. Zatyczka jest na stałe przymocowana do obudowy, co zapobiega przypadkowemu zgubieniu butelki. Ponadto butelka wyposażona jest w sitko, które pozwala przygotować Twoje ulubione napary i napoje ze świeżymi owocami.

❗ Butelka na wodę Casno o pojemności 1000 ml to idealny wybór niezależnie od charakteru podejmowanej aktywności. Wybierz trwały, bezpieczny model o efektownej stylistyce i zapewnij sobie odpowiedni poziom nawodnienia.

Funkcjonalność:

 • zintegrowana z obudową zakrętka,
 • podziałka litrowa,
 • wbudowane sitko,
 • niska waga, mimo dużej pojemności

Specyfikacja:

 • pojemność: 1 L,
 • waga: 164 g,
 • materiał: tritan, polipropylen, ABS, stalowe sitko,
 • nie zawiera BPA,
 • wymiary:
 1. wysokość: 27 cm,
 2. średnica: 8 cm,
 3. średnica gwintu: 6 cm

Opinie

Wgrywanie