Media 0

Uprząż wspinaczkowa Climbing Technology Quarzo - green

284,99 zł

Kolor:

Zielony

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: SpecMarket

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SpecMarket
przez 30 dni

Uprząż wspinaczkowa Climbing Technology Quarzo - green

Opis

Uprząż Climbing Technology Quarzo przeznaczona jest do wspinaczki sportowej. Jej niższa waga idealnie sprawdza się wtedy, gdy zależy Ci na większej dynamice wspinaczce. Oprócz skał skorzystasz z niej także na panelu.

Projektanci CT zastosowali tu szybką klamrę w pasie biodrowym, która umożliwia wygodne i sprawne dopasowanie jego obwodu do ciała. Jednocześnie zapewnia ona odpowiednią stabilność uprzęży, a także umożliwia doregulowanie w trakcie wejścia na ścianę. Możliwość pozycjonowania łącznika sprawia, że zyskasz na wygodzie obsługi karabinka osobistego czy liny. Ten model wykonano z wytrzymałych materiałów o niższej podatności na przetarcia. Dodatkowo w pasie biodrowym i na pętlach udowych umieszczono piankę. Jej zadaniem jest amortyzowanie naprężeń działających na ciało w trakcie wspinaczki, a jej cechy szybkoschnące pozwolą pozbyć się nadmiaru wilgoci, który powstaje podczas wspinaczkowego wysiłku.

Konstrukcja tego modelu opracowana jest tak, by równomiernie rozkładać naprężenia powstające w trakcie sportowych akcji. Poprawia to wygodę i eliminuje irytujące punkty ucisku. Znajdziesz tu także 4 szpejarki. Do nich można przyczepić dowolny szpej, który jest niezbędny podczas wspinaczki. Na tyle jest pętla na woreczek z magnezją.

Symbol produktu: 7H173B0 (rozm. S), 7H173C0 (rozm. M), 7H173D0 (rozm. L).

Oceny użytkowników

Wgrywanie