Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Koniec serii

Narty skiturowe DYNASTAR M-VERTICAL OPEN

1700 zł

Kolor:

Niebieski

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Adventure Sports

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Adventure Sports
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Narty skiturowe DYNASTAR M-VERTICAL OPEN

Opis

Zdobywanie szczytów, wysokogórskie trawersy, czy zjazdy żlebami - nowe narty Dynastar M-VERTICAL zapewniają wyważone czucie, które w równym stopniu sprawdzi się podczas podchodzenia jak i zjazdu. Narty te mogą stać się Twoim wiernym towarzyszem podczas jednodniowych wycieczek lub wielodniowych amatorskich wyścigów. Narty dedykowane zaawansowanym i średnio zaawansowanym narciarzom poszukujących uniwersalnego ski turowego modelu.
Konstrukcje narty tworzy hybrydowy rdzeń - połączenie drewna paulowni i poliuretanu o niskiej gęstości po bokach drewna. Technologia Hybrid Core zapewnia lekką konstrukcję, która daje dobre odczucie śniegu podczas podchodzenia i płynną jazdę w zróżnicowanych warunkach zjazdu.
Dodatkowo zastosowano usztywnienie z włókna szklanego - drewniana część hybrydowego rdzenia otoczona jest włóknem szklanym. Wzmacnia to pionową część narty, zwiększając komfort narciarzy i poprawia czucie śniegu.
Sandwitch'owa konstrukcja w środku narty i centralna ścianka boczna pod butem zapewniają wydajność i precyzję, a dzięki profilowi 3D narta jest bezpieczna i wszechstronna na zjazdach.
Tip rocker Early Rise ułatwia podchodzenie i poprawia inicjację skrętu oraz zwrotność podczas zjazdu. Zastosowany ślizg Sintered Hd Base zapewnia doskonały poślizg w każdych warunkach narciarskich, dzięki niemu łatwiej i szybciej podejdziesz na szczyt, a zjazd będzie płynny. Szerokości w talii 82 mm pozwala na prawidłowe unoszenie się w puchu, a sztywność pozwoli na zjazd nad przymrożonym śniegiem.
Dedykowane foki Dynastar Vertical Pro (DKIW103) o zostały perfekcyjnie dopasowane do geometrii narty

Informacje techniczne

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Poziom zaawansowania

Zaawansowany