V2 to ulepszona wersja oryginalnego plecaka. Ulepszony w stosunku do V1 w zakresie bardziej odpornego, lekkiego i wodoodpornego materiału. 2 boczne uchwyty na butelki. Materiał Premium: Wykonany z 900D Oxford poziom wyżej niż plecaki V1, ten materiał premium ma jako główne cechy swoją lekkość, nieprzepuszczalność dla kropel wody i odporność.
2 BUTELKI BOCZNE: 2 Przegródki na shaker i butelkę wody, można je wygodnie przenosić i nie zajmują miejsca wewnątrz plecaka.
DUŻA POJEMNOŚĆ: Rozmiar 45L z wieloma przegrodami, woreczkami i kieszeniami na zamek błyskawiczny. 180-stopniowe płaskie otwarcie dla łatwego pakowania/rozpakowywania Wszystkie przegródki mają dwukierunkowe otwory, klapy sztormowe i zakładki do ściągania dla łatwego dostępu.
ROZMIAR KABINOWY: Podróżowanie bez kabiny w liniach lotniczych Ryanair i Vueling. Wymiary są odpowiednie dla bagażu podręcznego: 49cm x 26cm x 30cm (sprawdź w swojej linii lotniczej)
MOŻLIWOŚCI DOSTOSOWANIA: All-in-one Velcro panel do dodawania łatek, zaprojektowany z innowacyjną estetyką sprawia, że plecak przyciąga wzrok na pierwszy rzut oka.
LAPTOP & TABLET: Dedykowana komora na laptopy i urządzenia z ekranami do 16 cali.
SPRZĘT SPORTOWY: Z łatwością pomieści 2 pary butów, ręcznik, ubrania na siłownię, przygotowanie posiłku i drobne akcesoria treningowe Konstrukcja z przedniej i bocznej taśmy na dodatkowe akcesoria Ergonomicznie zaprojektowane regulowane paski kompresyjne TRUFIT z pętlami na rzepy dla wygodnego noszenia Wysoce wytrzymały system zamków błyskawicznych ELITEX PRO. Przetestowano je przy ponad 20 000 użyć. Wodoodporne i wytrzymałe. Trwała ochrona w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Materiał główny: poliester. |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ELITEX TRAINING
ELITEX TRAINING Elitex Training
Teodosio 12, 60. 11139, Chiclana, Cadiz. Spain.
Soporte@elitextraining.es
Materiał główny: poliester. |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ELITEX TRAINING
ELITEX TRAINING Elitex Training
Teodosio 12, 60. 11139, Chiclana, Cadiz. Spain.
Soporte@elitextraining.es
Przed podróżą sprawdź limity wymiarów bagażu przewoźnika.
Przechowywać czysty i suchy produkt z dala od bezpośredniego słońca, wilgoci i źródeł ciepła.