2nd life
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
2nd life

2ND LIFE - Buty narciarskie dla dzieci HEAD RAPTOR flex 60

299,99 zł 479,99 zł - 180 zł

Kolor:

Biały

Rozmiar: 22 cm

Sprzedawane i wysyłane przez:
Decathlon 2nd life

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Łatwy zwrot przez 30 dni

Pomoc specjalisty

2ND LIFE - Buty narciarskie dla dzieci HEAD RAPTOR flex 60

Opis

W Decathlon stale staramy się zmniejszać wpływ naszych działań na środowisko, dlatego dajemy naszym produktom drugie życie. Produkty sprzedawane w ramach 2nd Life pochodzą ze zwrotów od klientów e-commerce, czasami posiadają uszkodzone opakowanie lub niewielkie ślady użytkowania nie wpływające na użytkowanie artykułu.

Stan produktu: Bardzo dobry
Opis uszkodzenia: Uszkodzone opakowanie

Opis produktu

Przeznaczone dla młodych, wyczynowych narciarzy, którzy poszukują butów z precyzyjną regulacją dla dobrego przekazywania nacisku. Buty narciarskie przeznaczone dla młodych narciarzy na bardzo dobrym poziomie. Zapewniają maksymalny poziom precyzji: kształt bliżej stopy, wysoka skorupa, 4 klamry + pas z rzepem.

Zalety produktu

Regulacja - 4 klamry mikrometryczne, ruchoma zębatka + pas z rzepem.

Sztywność - Flex 60 junior. Uniesiona pięta sprzyja naciskowi na przód.

Łatwe użytkowanie - Pas przy języku ułatwia wsuwanie stopy.

Opis

Zapięcie

Dzięki 4 klamrą te buty dla dzieci są precyzyjne, a ich regulacja nie jest trudna. 4 pozycje na podbiciu stopy i 6 pozycji na piszczelu.Pas z rzepem + mikrometryczna klamra zapewniają jeszcze większą precyzję regulacji.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Uważa się, że flex 60 jest idealny, jeśli chodzi o przekazywanie nacisku przez dzieci jeżdżące na bardzo dobrym poziomie.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli dziecko może zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, dziecko musi 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty, a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinno poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i dziecko nie czuje już przodu butów.

Skład i konserwacja

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu. Pod koniec sezonu: oddać narty do smarowania i poprosić, aby ich nie cyklinowano, gdyż zapewni im to optymalne warunki przechowywania.

Oceny użytkowników

Wgrywanie