Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Ławka rzymska HMS PREMIUM LSR8311

685 zł

Kolor:

Czarny / Żółty

Sprzedawane i wysyłane przez: 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do 2sport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

LSR8311 HMS PREMIUM to połączenie klasycznej ławeczki do ćwiczeń z ławeczką rzymską.

Opis

LSR8311 to klasyczna ławeczka połączona z rzymską, takie połączenie, daje możliwość wykonania treningu górnych partii ciała, wykorzystując hantle lub sztangę, a także ćwiczeń angażujących prostownik grzbietu, mięśnie dwugłowe uda, czy pośladek. Ławeczkę rzymską można w tym przypadku bez przeszkód wykorzystać także jako modlitewnik i wykonać ćwiczenie angażujące mięśnie bicepsów. Uchwyty po bokach sprawdzą się do wykonywania pompek. Nie możemy zapomnieć o tym, że ustawiając ławeczkę skośnie w dół, możliwe jest wykonanie skłonów czyli tzw. brzuszków. Takie ustawienie jest również atrakcyjną opcją przy wyciskaniu hantli lub sztangi. Pozwala to szerzej rozwinąć mięsień klatki piersiowej.

Komfort i wygoda

Solidna deska zapewnia stabilność oparcia, a miękka gąbka gwarantuje komfort i wygodę podczas ćwiczeń. Grubość gąbki jest bardzo istotna, ponieważ to ona ma bezpośredni wpływ na idealne ułożenie ciała. Nowoczesna karbonowa tapicerka, jest odporna na wilgoć i pot oraz zapobiega ślizganiu się ciała podczas ćwiczeń. Jest również bardzo przyjemna w dotyku.

Wiele możliwości regulacji

Ławka posiada regulacje kąta nachylenia oparcia, regulacje wysokości oparcia ławki rzymskiej oraz regulacje kąta nachylenia uchwytu na nogi. Tak obszerne możliwości manewrowania ustawieniem ławki, pozwolą swobodnie dopasować ją do wzrostu użytkownika oraz do konkretnego ćwiczenia.

Stylowy design

Ławka jest nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale także stylowa. Połączenie czarnego karbonowego materiału z żółtymi haftowanymi elementami, daje świetny efekt wizualny, który jest charakterystyczny dla marki HMS PREMIUM.

Wszystkie składowe ławki LSR8311 HMS PREMIUM, tworzą z niej wielozadaniowy produkt, który świetnie sprawdzi się w każdej domowej siłowni.

Specyfikacja:

Materiał: stal, gąbka, drewno, PVC
Wymiary:
Długość: 146 cm
Szerokość: 64 cm, 43 cm – bez uchwytu do pompek
Wysokość: 49 - 85 cm
Oparcie:
Długość: 98,5 cm
Szerokość: 32,5 cm
Grubość: 5 cm
Oparcie na uda:
Długość: 29,5 cm
Szerokość: 16 cm (jeden element), szerokość całkowita 36 cm
Grubość: 5 cm
Wysokość: 73,5 – 88,5 cm
Długość uchwytu na nogi: 36 cm
Uchwyt do pompek
Długość całkowita: 64 cm
Długość rękojeści: 12 cm
Średnica rękojeści: 31 mm
Regulacje:
Oparcie: 3 poziomy
Oparcie na uda: 7 poziomów co 2,5 cm
Uchwyt na nogi: 4 poziomy
Maksymalne obciążenie:
Ławka rzymska: 100 kg
Ławka płaska: 160 kg
Waga produktu: 13,5 kg

Opinie

Wgrywanie