Poręcze HS-1007K to wielofunkcyjny sprzęt do treningu siłowego. Przeznaczony jest do montowania na ścianie. Można używać go na dwa sposoby:
Poręcze wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Profil główny konstrukcji ma aż 50 x 50 mm, rurka ma średnicę 25 mm. Całość została pomalowana proszkowo, dzięki czemu poręcze mają wysoką odporność na ścieranie i korozję. Dopracowanie każdego detalu zapewnia dużą wytrzymałość konstrukcji. Maksymalne obciążenie poręczy wynosi około 120 kg.
Oparcie i podłokietniki poręczy zostały wykonane z kilku warstw : deski zapewniającej stabilność konstrukcji, grubej warstwy gąbki (zapewnia wygodę w trakcie ćwiczeń) i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry . Tapicerka o grubości 4 cm zapewnia komfortowy trening.
Poręcze HS-1007K mocuje się na hakach na stałe zamontowanych w ścianę, co umożliwia szybką zmianę z ćwiczenia na drążku lub poręczach. Wszystkie części potrzebne do montażu oraz instrukcja zostały dołączone do przesyłki. Poręcze sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu, gdzie dobór sprzętów treningowych musi być szczególnie przemyślany.
Poręcze HS-1007K mogą pełnić dwie funkcje:
Każdy uchwyt został zakończony rączką wykonaną z materiału PVC, mającego właściwości antypoślizgowe . Dzięki takiemu wykonaniu masz pewność że spocone dłonie nie będę się ślizgać nawet przy intensywnym treningu.
Steel |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Hegen Europe sp. z o.o.
Hegen Europe sp. z o.o. Hop-Sport
Sportowa 3A, Zabierzów, 32-080
info@hegen-europe.com
Steel |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Hegen Europe sp. z o.o.
Hegen Europe sp. z o.o. Hop-Sport
Sportowa 3A, Zabierzów, 32-080
info@hegen-europe.com
https://link.hop-sport.com/c/CWA9AD0