lange

Buty narciarskie damskie Lange XT3 FREE 95 W MV GW flex95 skitour

2650,00 zł

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Damskie buty Lange XT3 Free 95 MV W z podeszwą GripWalk to bardzo komfortowy hybrydowy model. Świetnie sprawdzą się podczas całodziennej jazdy na przygotowanych trasach oraz skitourowych wycieczkach.

Buty narciarskie damskie LANGE XT3 FREE 95 W MV GW flex95 skitour

Damskie buty narciarskie zaprojektowane z myślą o mobilności, stworzony do jazdy na nartach. Całkowicie nowy Lange XT3 95 W Medium Volume gwarantuje dużą swobodę podczas skitourowych wędrówek bez żadnych kompromisów.

Wyposażony w nowy opatentowany system Active Power V-Lock – wielofunkcyjny free-touringowy zawias, XT3 oferuje swobodny zakres ruchu cholewki 53°.
Wystarczy zablokować zawias do zjazdu, aby uzyskać moc i precyzję innowacyjnej konstrukcji Dual Core firmy Lange.

Stworzony specjalnie dla współczesnych narciarzy freeride, XT3 to nowy wzorzec free-touringowych butów. Idealne gdy musisz podejść na szczyt oraz podczas jazdu w dół czy jazdy na przygotowanych trasach.

Posiadają 100mm szerokość skorupy oraz flex 95.
Rozmiar 24,5 waży 1,589 kg

Szczegóły techniczne

  • Piny z certyfikatem DYNAFIT® zapewniają niezawodne i godne zaufania działanie podczas podchodzenia i jazdy w dowolnych trasach. Uformowana, solidna konstrukcja podeszwy zapewnia mocne przenoszenie energii, bezpieczne sterowanie i kontrolę.

  • Sercem całkowicie nowego Lange XT3, jest Active Power V-Lock nasza opatentowana nowa, wielofunkcyjna technologia freetouringu. Zaprojektowany, aby z łatwością był obsługiwany, Active Power V-Lock oferuje swobodny zakres ruchu cholewki 53°w trybie HIKE, dzięki czemu długie podejścia i wędrówki z fokami są bardziej wydajne i mniej męczące. Zablokowanie w pełni metalowego systemu w tryb SKI zapewnia solidne połączenie z nartą na miarę tradycyjnego buta narciarskiego. Natychmiast poczujesz moc, precyzję i kontrolę, których szukałeś, gdy chodzi o zjazd w dół.

  • Szerokość skorupy buta 100mm PERFORMANCE FIT firmy Lange zapewnia dokładne ale wygodne dopasowanie zaprojektowane dla narciarzy z średniej szerokości stopamim lub narciarzy poszukujących nieco mniejszego dopasowania dla zwiększenia całodziennego komfortu.

  • DUAL 3D LINERS są wstępnie ukształtowane, aby dopasować się do wewnętrznej skorupy dla najbardziej precyzyjnego i dokładnego przenoszenia mocy, a także wokół stopy dla naszego najwygodniejszego anatomicznego dopasowania. Wersja DUAL 3D PRO jest w 100% konfigurowalna z dwoma piankami o wysokiej gęstości zintegrowanymi w kluczowych strefach dopasowania dla zwiększenia komfortu i wsparcia.

  • Flex (wskaźnik) Flex 90
  • Opcje Termoformowalne wnętrze buta
  • Szerokość stopy Średnia
  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Flex (wskaźnik)

Flex 90

Opcje

Termoformowalne wnętrze buta

Szerokość stopy

Średnia

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Stan produktu

Nowy