Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Rehabilitacyjny rowerek treningowy MALATEC

158,92 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Iso Trade
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

ROWEREK REHABILITACYJNY 2w1 – rotor to urządzenie, które jest przeznaczone do ćwiczeń górnych oraz dolnych partii ciała. Zapobiega zanikom mięśni, poprawia sprawność układu krążeniowo-oddechowego.

Opis

ROWEREK REHABILITACYJNY

2w1 – rotor to urządzenie, które jest przeznaczone do ćwiczeń górnych oraz dolnych partii ciała. Pozwala na pedałowanie zarówno nogami jak i rękoma, co sprawia, że ruch oddziałuje na barki, ramiona, górną część pleców oraz nogi. Doskonale sprawdzi się dla osób prowadzących siedzący tryb życia np. przy biurku oraz dla osób starszych o ograniczonej sprawności ruchowej. Rowerek również sprawdzi się dla kobiet w ciąży, szczególnie w ostatnich miesiącach. Ze względu na jego funkcjonalność mogą z niego korzystać również osoby na wózku inwalidzkim. Rowerek jest niewielki, więc przechowywanie go nie stanowi żadnego problemu.

KOMPUTER LCD - trenażer jest wyposażony w komputer mierzący niezbędne informacje tj.: całkowity czas treningu, całkowita przebyta odległość, całkowity czas ruchu podczas treningu, całkowity czas ruchu podczas wszystkich sesji (wartość resetuje się po wymianie baterii) oraz liczba spalonych kalorii. Licznik umożliwia pełną kontrolę w trakcie treningu, a także obserwowanie postępu z treningu na trening.

WIELE KORZYŚCI – korzystanie z rowerka przynosi szereg korzyści. Zapobiega zanikom mięśni, poprawia sprawność układu krążeniowo-oddechowego, wspomaga ukrwienie kończyn w zasięgu krążenia tętniczego, żylnego, limfatycznego. Rotor pozwoli również zniwelować skurcze, wspomaga układ sercowo-naczyniowy, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji oraz pomaga w walce z nadwagą.

JAK ĆWICZYĆ? Jeżeli wykonujesz trening nóg usiądź na krześle o odpowiedniej wysokości. Zaleca się, aby kąt między udem a łydką był mniejszy niż 120 stopni, w przeciwnym razie rowerek może przesunąć się do przodu. Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – weź swoją ulubioną książkę / włącz ulubiony serial / pracuj i jednocześnie jeździj rowerkiem!

WSPOMAGA REHABILITACJĘ Rotor przeznaczony jest dla osób do rehabilitacji jak posiadających dysfunkcję kończyn górnych i dolnych. Korzystanie z rowerka zapobiega zanikom mięśniowym.

PŁYNNA REGULACJA OPORU Rowerek posiada funkcję regulacji oporu, znajduje się ona w przedniej części, dlatego bez problemu możemy ją zmienić nawet podczas treningu.

UCHWYTY Z REGULACJĄ Ergonomiczne pedały z antypoślizgową strukturą mają doskonałą przyczepność podczas korzystania stopami czy rękoma. Pedały posiadają 3 stopniową regulację, która umożliwia indywidualne dopasowanie do ćwiczącego.

ANTYPOŚLIZGOWA NAKŁADKA Pod stabilizatorami znajdują się gumowe, antypoślizgowe nakładki. Nie będzie on się przesuwał podczas ćwiczeń, nawet na śliskich panelach, czy stole.

SPECYFIKACJA- zasilanie: 1x AAA (w zestawie); działanie: dwukierunkowe; regulacja oporu: ręczna; maksymalna waga użytkownika: 100kg; wymiary (dł/szer/wys): 35/41/30cm; waga: 3,5kg; waga z opakowaniem: 3,8kg.
Opis produktu

Waga użytkownika

Waga od 0 do 100 kg

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Waga użytkownika

Waga od 0 do 100 kg