marbo sport

Wielofunkcyjna klatka treningowa Power Rack

1599,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +1599 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Marbo Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Wielofunkcyjna klatka treningowa Power Rack

Kup razem z

Podobne produkty

Klatka treningowa MS-U112 2.0, zwana również Power Rackiem lub stojakiem do przysiadów, to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi treningowych w ofercie Marbo Sport. Jest to solidna metalowa konstrukcja składająca się z pionowych słupów i poziomych belek, które wspólnie tworzą zamkniętą przestrzeń - klatkę treningową. Power rack jest używany do różnych ćwiczeń siłowych, głównie przysiadów, ale również do wyciskania, podciągania, i innych ćwiczeń z użyciem sztangi oraz ciężaru własnego ciała.

✔️ Regulowane uchwyty pod sztangę - Konstrukcja MS-U112 2.0 została wyposażona w dwa zestawy regulowanych hakownic, które pozwalają swobodnie odłożyć sztangę na wysokości optymalnej dla aktualnie wykonywanego ćwiczenia. Hakownice mogą być ustawione na 18 poziomach wysokości. Belki asekuracyjne - Power Rack MS-U112 2.0 posiada również poprzeczne pręty asekuracyjne. Jeśli podczas treningu (np. przysiadów ze sztangą), nie uda się wykonać pełnego powtórzenia, poprzeczki Power Rack służą jako zabezpieczenie, na które można bezpiecznie opuścić ciężar. Piny do taśm oporowych - MS-U112 2.0 została wyposażona w zaczepy do taśm oporowych, które świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla tradycyjnego obciążenia.
✔️ Uchwyt do landmine - Landmine umożliwia zamocowanie jednego końca sztangi, pozwalając jednocześnie na jej ruch obrotowy. W rezultacie, landmine umożliwia wykonywanie dynamicznych i różnorodnych ćwiczeń, zwykle z wykorzystaniem jednej strony ciała. Stanowi ciekawe urozmaicenie treningu siłowego i może być używane zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Stojak na sztangę i pręty do składowania ciężaru - Sztangę i talerze obciążeniowe można wygodnie składować w dedykowanych dla nich uchwytach umieszczonych przy podstawie konstrukcji MS-U112 2.0.
✔️ Poręcze do dipów - Regulowane poręcze do dipów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zróżnicować zaawansowanie podczas wykonywania pompek na poręczach. Poręcze mogą być ustawione na dwóch wysokościach - wyższym, aby zwiększyć trudność ćwiczenia oraz niższym, służącym do treningu pompek w podporze przodem. Dodatkowo posiadają one 3-stopniową regulację rozstawu, dzięki czemu możesz dopasować je do indywidualnych preferencji treningowych.
✔️ Drążek do podciągania - Podciąganie na drążku to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form treningu, pozwalająca skutecznie poprawić siłę, wytrzymałość i zwiększyć masę mięśniową. Drążek MS-U112 2.0 możesz wykorzystać do podciągania: nachwytem, podchwytem, w chwycie szerokim. Jak również do aktywnych zwisów. Hak na worek bokserski - Dodatkowo Power Rack MS-U112 2.0 został wyposażony w uchwyt umożliwiający szybkie i wygodne zawieszenie worka, umożliwiającego przeprowadzenie treningu bokserskiego w domowym zaciszu.
✔️ Gumowe stopki - Gumowe stopki poprawiają stabilność konstrukcji oraz zapobiegają zarysowaniu podłogi podczas treningu. Dzięki nim możesz ćwiczyć bez ryzyka w domowej przestrzeni. Możliwość zakotwienia w podłożu - W podstawie klatki MS-U112 2.0 umieszczone zostały otwory, pozwalające na przytwierdzenie konstrukcji do podłoża, poprawiając tym samym jej stabilność oraz zwiększając bezpieczeństwo podczas treningu. Metodę kotwienia należy dobrać indywidualnie, mając na uwadze typ podłoża oraz sposób użytkowania produktu.

DANE TECHNICZNE

 • Długość: 162 cm
 • Szerokość: 145 cm
 • Wysokość: 211 cm
 • Profil: 50 x 50 x 2 mm
 • Waga: 65 kg
 • Maksymalne obciążenie: 250 kg
 • Materiał: stal
 • Wykończenie: malowanie proszkowe
 • Model: MS-U112 2.0
 • Miejsce aktywności Wewnątrz
 • Szerokość (w cm) 145 cm
 • Wysokość (w cm) 211 cm
 • Długość (w cm) 162 cm
 • Stan produktu Nowy

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Szerokość (w cm)

145 cm

Wysokość (w cm)

211 cm

Długość (w cm)

162 cm

Stan produktu

Nowy