msr

Kuchenka Turystyczna Palnik Gazowy MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo

473,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +450 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Evertrek

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kuchenka Turystyczna Palnik Gazowy MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo

Kup razem z

Podobne produkty

Kuchenka Turystyczna Palnik Gazowy MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo
Kuchenka Turystyczna Palnik Gazowy MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo to jedna z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej niezawodnych na świecie kuchenek znanej marki MSR. Wyposażona jest w piezozapalnik, który usprawnia zapalanie kuchenki nawet w wietrznych warunkach. Sam palnik jest szeroki i otoczony na brzegu osłoną przeciwwiatrową, co predestynuje go do używania w trudnych warunkach pogodowych. Nóżki są składane, co zmniejsza objętość palnika po spakowaniu. Perforowana powierzchnia nóżek powoduje, ze naczynie stoi pewnie i nie zsuwa się.  Tę popularność zawdzięcza swojej dużej mocy, niezawodności, uniwersalności i bardzo atrakcyjnej cenie. Kuchenka jest kompatybilna z nagwintowanymi kartuszami (m.in. MSR, GoSystem, Coleman, Primus, Edelrid, Optimus).
Kuchenka polowa MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo sprawdzi się w każdej wyprawie, nie ważne czy jest to kilkudniowy trekking, czy weekendowe biwakowanie ze znajomymi. Jej dużym atutem są małe rozmiary. Ponadto kuchenka jest niezwykle lekka. Model MSR Pocket Rocket Deluxe z Piezo zmieści się nie tylko w plecaku, ale nawet w kieszeni. Dodatkowo komfort transportowania zapewnia woreczek z mocnego materiału zaciągany sznureczkiem. Jest to jedna z najpopularniejszych kuchenek gazowych MSR, którą wybrało już wielu. 
Cechy produktu:

  • Kuchenka Turystyczna Palnik Gazowy MSR Pocket Rocket Deluxe
  • Waga 83/97 g (bez opakowania/w opakowaniu)
  • Czas zagotowania litra wody: 3,5 minuty
  • Czas zużycia kartusza 227 g: ~60 minut
  • ilość wody, którą można zagotować na kartuszu o pojemności: 220 gramów - 17 litrów,
    W komplecie nie ma pojemnika z gazem, można go dokupić osobno.

     

Mountain Safety Research (MSR) powstała w 1969 roku. Od początku swojego istnienia poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinie sprzętu outdoorowego. Produkty znane są ze swojej niezawodności, prostej konstrukcji i najwyższej jakości wykonania. W skład oferty wchodzą: namioty, kuchenki, naczynia, pojemniki i filtry do wody, rakiety śnieżne, kije trekingowe oraz inne akcesoria.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy