Ładowarka do akumulatorów UM4 pozwala na sprawne i wydajne ładowanie akumulatorów różnych typów i pojemności – IMR, Li-ion, LiFeO4, Ni-MH,Ni-Cd. Jej dodatkową zaletą jest możliwość podłączenia do różnorodnych źródeł zasilania – sieci z gniazdka, powerbanka lub panelu solarnego dzięki wbudowanemu gniazdu USB-C. Dzięki temu ładowarka jest bardziej wszechstronna i funkcjonalna np. w podróży. Ładowarka z czterema kanałami pracuje z prądem maksymalnym 1500mAh na slot oraz ma funkcję szybkiego ładowania przy prądzie 3000 mAh. Inteligentny system samoczynnie rozpoznaje rodzaj akumulatora oraz dobiera do niego odpowiednie parametry ładowania. Można je także ustawić ręcznie za pomocą przycisku. Urządzenie zostało zoptymalizowane pod kątem ładowania akumulatorów IMR i zapewnia im bezpieczne ładowanie w optymalnym napięciu, co wydłuża ich żywotność. Ma także wbudowane zabezpieczenia przed polaryzacją odwrotną i zwarciami. Ładowarka ma duży, wyraźny wyświetlacz LCD, który umożliwia bieżącą kontrolę parametrów i całego procesu ładowania dla każdego slotu oddzielnie. Ekran przygasa jeśli przez kilka minut pozostaje nieużywany, co oszczędza energię. Obudowa z poliwęglanu jest trwała, odporna na temperaturę i trudnopalna. W jej konstrukcji zastosowano żebra chłodzące, które odprowadzają nadmiar ciepła. Urządzenie ma też inteligentny system kontroli temperatury chroniący przed przegrzaniem.
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Skalnik Spółka Z o.o.
Skalnik Spółka Z o.o. NITECORE
ul. Jana Długosza 2-6, 51-162 Wrocław, Polska
skalnik@skalnik.pl
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Skalnik Spółka Z o.o.
Skalnik Spółka Z o.o. NITECORE
ul. Jana Długosza 2-6, 51-162 Wrocław, Polska
skalnik@skalnik.pl