Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
rollerblade

Rolki Rollerblade Twister XT

1155 zł

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rolki Rollerblade Twister XT

Model Twister XT to wytrzymała łyżworolka miejska, która posiada wiele cech zapewniających komfort i stabilność na ulicach miasta. Całkowicie nowy krój buta to zmodyfikowana, lżejsza skorupa oraz system dopasowania do stopy, który pozwala łyżwiarzom zapewnić doskonałe dopasowanie.

Wkładka Skate Liner Plus z wkładką Performance Skate Insole Plus poprawia postawę i zdolność jazdy na łyżwach dzięki lepszej amortyzacji, otulinie, oddychalności i amortyzującej wyściółce w pięcie.
Wyściółka z wycięciem w kształcie litery V zapewnia większy zakres ruchu, a język Comfort Flex ułatwia wsparcie i zgięcie.
System bezpiecznego zapinania obejmuje klamrę z blokadą, mikrozapięcie 45 stopni i przedłużone sznurowanie w podszewce.
Technologia Anti-Torsion Box wykorzystuje płyty aluminiowe i jest połączona z 243-milimetrowymi pokładami aluminiowymi, co zapewnia maksymalne przeniesienie mocy i kontrolę.
Koła Hydrogen o średnicy 80 mm w połączeniu z łożyskami ILQ-9 Classic Plus zapewniają doskonałą przyczepność i prędkość.

Model Twister XT to doskonałe połączenie doskonałego dopasowania, doskonałego wsparcia i zaawansowanych możliwości manewrowania dla wszystkich miejskich rolkarzy. Zmodyfikowana skorupa, zaprojektowana na nowo wkładka, jeden rozmiar dla wszystkich oraz najwyższej jakości komponenty zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby skaterów na wszystkich poziomach zaawansowania.

SKATE LINER PLUS ZAPEWNIA PRAWDZIWE DOPASOWANIE PREMIUM DO SKATINGU

Dzięki nowej konstrukcji amortyzującej i anatomicznemu dopasowaniu.
Nowy język Comfort Flex zwiększa komfort jazdy na łyżwach dzięki wyściełanym skrzydełkom i wzmocnionemu paskowi przyśrodkowemu, który lepiej obejmuje goleń, poprawiając elastyczność i kontrolę, a jednocześnie zachowuje swój kształt.
SECURE CLOSING SYSTEM - pętle mankietu z blokadą, klamry z mikroregulacją pod kątem 45° oraz sznurowanie przez skorupę i podszewkę umożliwiają precyzyjne, indywidualne dopasowanie.
EXTRUDE ALUMINUM PLATINUM - 243mm/10''/9,6',

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Wgrywanie

Poziom zaawansowania

Każdy poziom