Moc inspirowana wyścigami dla juniorów. Hero World Cup 70 SC to wysokowydajne buty wyścigowe dla juniorów biorących udział w zawodach. Charakteryzują się one bardziej miękkim stopniem sztywności 70. Kopyto o szerokości 97 mm zapewnia większy komfort, cyrkulację i ciepło, zachowując jednocześnie dopasowanie zapewniające wysoką wydajność. Krótka konstrukcja cholewki pozwala na naturalną postawę i swobodę ruchów dla mniejszych sportowców, dodatkowo zwiększając komfort i wydajność.
Wąskie dopasowanie
Wąskie dopasowanie charakteryzuje się szerokością 97 mm, inspirowaną wyścigami, z wyprofilowaną przednią częścią stopy i mocną wkładką pod piętę, zapewniającą doskonałą równowagę między wydajnością, kontrolą i komfortem.
Lepsza jazda na nartach, lepsze dopasowanie
Technologia skorupy Dual Core zapewnia ukierunkowane przenoszenie mocy i otulenie skorupy, co skutkuje bardziej dynamicznym odbiciem, reakcją i kontrolą.
Krótki mankiet
Krótszy górny mankiet zapewnia bardziej naturalną postawę narciarzom o krótszych nogach, zwiększając równowagę, komfort i wydajność.
Precyzja wyścigowa
Wkładki wyścigowe mają anatomiczną wyściółkę z pianki o wysokiej gęstości, która zapewnia optymalną precyzję i wydajność.