sfd

Witaminy MAG B6 FORTE 90 tabletek

18,99 zł 126,60 zł/kg

Rozmiar: 150 g

Sprzedawane i wysłane przez SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Suplement diety MAG B6 FORTE to produkt zawierający w swoim składzie Magnez oraz Witaminę B6, przeznaczony jest dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, a zwłaszcza sportowców.

CYTRYNIAN MAGNEZU TO NAJLEPSZA FORMA PRZYSWAJANA PRZEZ ORGANIZM
MAGNEZ POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU UKŁADU NERWOWEGO I PRACY MIĘŚNI
MAGNEZ ZMNIEJSZA RÓWNIEŻ UCZUCIE ZMĘCZENIA I ZNUŻENIA
MAGNEZ ODPOWIADA ZA ZDROWE WŁOSY, SKÓRĘ I PAZNOKCIE
MAGNEZ PRZYCZYNIA SIĘ DO ZMNIEJSZENIA UCZUCIA ZMĘCZENIA I ZNUŻENIA
MAGNEZ PROWADZI DO DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO METABOLIZMU ENERGETYCZNEGO
MAGNEZ POMAGA W PRAWIDŁOWEJ SYNTEZIE BIAŁKA
WITAMINA B6 POMAGA W UTRZYMANIU PRAWIDŁOWYCH FUNKCJI PSYCHOLOGICZNYCH

Suplement diety MAG B6 FORTE to produkt zawierający w swoim składzie Magnez oraz Witaminę B6, przeznaczony jest dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, a zwłaszcza sportowców. Stosowanie produktu zalecane jest w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego.

Cytrynian magnezu to jedna z najlepiej przyswajalnych form magnezu przez organizm, jego wchłanialność jest na poziomie od 25% do aż 90%. Dawkę i formę tego cennego składnika w postaci suplementu diety możemy znaleźć w SFD MAG B6 FORTE. Cytrynian magnezu to związek, który łączy węglan magnezu z kwasem cytrynowym. Połączenie tych dwóch związków sprawia, że znajduje się on w czołówce najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka.

Jego główna zaleta to fakt, że jest łatwo przyswajalny nawet przez osoby, które mają problem z wydzielaniem kwasu żołądkowego. Dodatek Wit. B6 zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20–40%, ułatwiając transport do komórek organizmu i utrzymując jego wewnątrzkomórkowe zapasy na optymalnym poziomie (ma działanie przeciwskurczowe).

Magnez korzystnie wpływa na układ nerwowy i mięśniowy. Chroni nasz organizm przed następstwami stresu, wykazuje działanie uspokajające, przywraca równowagę psychiczną. W stanach zmęczenia i osłabienia, wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej działa wzmacniająco. Stymuluje mechanizmy obronne organizmu, chroni mięsień sercowy przed jego niedotlenieniem, reguluje ciśnienie krwi.

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
Magnez - cytrynian magnezu: 2000 mg
- w tym magnez: 280 mg
Witamina B6: 10 mg

Wgrywanie

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
Magnez - cytrynian magnezu: 2000 mg
- w tym magnez: 280 mg
Witamina B6: 10 mg

Skład

Składniki: cytrynian magnezu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca: skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny.

Ograniczenia

https://sklep.sfd.pl/decathlon/usage_35834_18_pl.pdf