Kajak pompowany 2-osobowy Spinera Hybris 410 cm | drop-stitch | turystyczny
Spinera Hybris 410 cm to kompaktowy, ale niezwykle stabilny kajak pompowany dla 2 osób. Dzięki długości 410 cm i solidnej konstrukcji, świetnie sprawdzi się zarówno na spokojnych jeziorach, jak i podczas bardziej wymagających wypraw po rzekach. Maksymalne obciążenie wynosi aż 200 kg, co pozwala zabrać nie tylko partnera do wiosłowania, ale i bagaż.
Dno wykonane zostało w technologii High Density Dropstitch (HHDS) o grubości 8 cm, co zapewnia znakomitą sztywność i komfort użytkowania. Burty wykonano z trwałego PVC, a dwa stateczniki zapewniają bardzo dobre prowadzenie i manewrowość.
Kajak został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności – znajdziesz tu siatki bagażowe na dziobie i rufie, uchwyty transportowe, a także dwa zawory spustowe umożliwiające szybkie opróżnianie z wody.
Najważniejsze cechy:
Kajak pompowany dla 2 osób – kompaktowy i stabilny
Długość 410 cm, szerokość 90 cm – idealne proporcje do turystyki
Dno drop-stitch 8 cm – wysoka sztywność i komfort pływania
Maksymalne obciążenie: 200 kg
2 stateczniki – dobra zwrotność i stabilność kursu
Siatki bagażowe z przodu i z tyłu
Wygodne, składane siedziska z dobrym trzymaniem pleców
Zawory spustowe – szybkie osuszanie kajaka
Plecak transportowy w zestawie
Dane techniczne:
Marka: Spinera
Model: Hybris 410
Typ: Kajak pompowany / turystyczny
Ilość miejsc: 2 osoby
Długość: 410 cm
Szerokość: 90 cm
Maksymalne obciążenie: 200 kg
Konstrukcja: Drop-stitch (8 cm) + PVC 0,8 mm
Liczba stateczników: 2
Rok modelowy: 2025
W zestawie otrzymujesz:
Kajak pompowany Spinera Hybris 410 cm
2 siedziska kajakowe (zdejmowane)
2 stateczniki typu slide-in
Plecak/torba do transportu i przechowywania