Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Spodnie termoaktywne Spokey DRY HI PRO

164,99 zł 202,99 zł - 38 zł

Kolor:

Szary

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Najwyższej jakości przędza oraz nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji męskich spodni termoaktywnych Spokey DRY HI PRO sprawiają, że to najlepszy wybór do każdej aktywności fizycznej.

Opis

Męskie spodnie termoaktywne Spokey DRY HI PRO

 • zatrzymują optymalną ilość ciepła, zapobiegając przegrzaniu oraz wychłodzeniu w trakcie wysiłku fizycznego,
 • doskonale przylegają do ciała, dają poczucie ciepła i komfortu, jednocześnie nie ograniczając ruchów,
 • wykonane z najwyższej jakości włoskiej przędzy TASLAN, która łączy w sobie zalety bawełny z właściwościami mikrofibry i udoskonalone certyfikowanym środkiem antybakteryjnym,
 • to model ECO FRIENDLY: w trosce o ochronę środowiska wyprodukowany w UE z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii - paneli słonecznych.

Spodnie męskie Spokey DRY HI PRO to specjalnie zaprojektowana bielizna termoaktywna, która zapewnia pełen komfort podczas uprawiania zimowych sportów i każdej aktywności fizycznej. W trakcie noszenia stają się Twoją drugą skórą, gdyż doskonale przylegają do ciała, skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz i znakomicie wentylują, co zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu organizmu przy wysiłku. Dzięki temu utrzymują optymalną temperaturę ciała w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych. Spodnie termoaktywne DRY HI PRO zapewniają maksymalną swobodę ruchów, dlatego są idealne do każdej aktywności sportowej.

Spodnie termoaktywne dla fanów zimowych aktywności

Odzież termoaktywna DRY HI PRO została wykonana z najwyższej jakości włoskiej przędzy TASLAN, która łączy w sobie zalety bawełny z właściwościami mikrofibry. Dzięki temu jest znacznie lżejsza od innych materiałów, np. wiskozy. Co więcej, posiada właściwości podobne do wełny i nie uczula. W męskich spodniach sportowych została zastosowana także certyfikowana ochrona bakteriobójcza, która hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów i plam. Dzięki temu spodnie DRY HI PRO dłużej zachowują świeżość. Męska odzież termiczna Spokey powstaje z wykorzystaniem paneli słonecznych - to model ECO FRIENDLY, który wspiera środowisko w kwestii ekologii.

Swoboda i komfort w każdych warunkach

Najwyższej jakości przędza, sposób wykonania oraz nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji męskich spodni termoaktywnych Spokey DRY HI PRO sprawiają, że to najlepszy wybór do każdej aktywności fizycznej. Sprawdzą się doskonale podczas jazdy na nartach czy snowboardzie, do zdobywania wymarzonych górskich szczytów czy w trakcie biegania i zimowego treningu. W końcu to oddychająca bielizna sportowa, która zapewnia właściwą wentylację. Z nią każdy sport można wykonywać ze 100% zaangażowaniem i prawdziwą pasją! Pamiętaj, że bielizna zachowuje swoje właściwości jeśli jest konserwowana zgodnie z informacjami umieszczonymi na spodniach.

 • Certyfikowana ochrona bakteriobójcza, która hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
 • Wyprodukowane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii - paneli słonecznych.
 • ECO FRIENDLY - wspieramy środowisko w kwestiach ekologii.

Opis produktu

 • Warunki pogodowe Zimne dni
 • Krój Dopasowany
 • Warstwa Warstwa 1
 • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
 • Intensywność Duża intensywność

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Zimne dni

Krój

Dopasowany

Warstwa

Warstwa 1

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Intensywność

Duża intensywność