springos

Hula hop do ćwiczeń Springos z wypustkami

43,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 85 cm

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Shoperly

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hula hop z masażerem kółko z wypustkami do ćwiczeń

Kup razem z

Podobne produkty

Masujące hula hop marki Springos to idealny przyrząd do efektywnego wspomagania spalania zbędnych kilogramów. Kulki znajdujące się wewnątrz okręgu zostały tak zaprojektowane, aby podczas ćwiczeń wywierały nacisk na plecy, biodra, pośladki oraz mięśnie brzucha. Ćwiczenia z hula hop sprawdzają się w kształtowaniu sylwetki, widoczne jest to najbardziej przy zmniejszającym się obwodzie w talii.

specyfikacja:

Oferta dotyczy 1 szt. wybranego modelu.
Dostępne różne warianty kolorystyczne.
Marka: Springos
Materiał: PP
Różowo-niebieskie hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 64 wypustki masujące. Produkt waży ok. 1,4 kg. Wykonany z PP.
Niebiesko-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Różowo-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Zielono-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Czarne hula hop o średnicy 85 cm. Posiada 35 wypustek masujących. Produkt waży ok. 0,9 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Czarno-żółte hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 64 wypustki masujące. Produkt waży ok. 1,4 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Kolorowe hula hop o średnicy 85 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 35 wypustek masujących.
Różowo-szare hula hop o średnicy 83 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 14 wypustek masujących.
Szaro-żółte hula hop o średnicy 83 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 14 wypustek masujących.