springos

Hula hop do ćwiczeń Springos z wypustkami

47,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 100 cm

Sprzedawane i wysłane przez Shoperly

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Shoperly

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Hula hop z masażerem kółko z wypustkami do ćwiczeń

Masujące hula hop marki Springos to idealny przyrząd do efektywnego wspomagania spalania zbędnych kilogramów. Kulki znajdujące się wewnątrz okręgu zostały tak zaprojektowane, aby podczas ćwiczeń wywierały nacisk na plecy, biodra, pośladki oraz mięśnie brzucha. Ćwiczenia z hula hop sprawdzają się w kształtowaniu sylwetki, widoczne jest to najbardziej przy zmniejszającym się obwodzie w talii.

specyfikacja:

Oferta dotyczy 1 szt. wybranego modelu.
Dostępne różne warianty kolorystyczne.
Marka: Springos
Materiał: PP
Różowo-niebieskie hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 64 wypustki masujące. Produkt waży ok. 1,4 kg. Wykonany z PP.
Niebiesko-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Różowo-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Zielono-szare hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 16 wypustek masujących. Produkt waży ok. 1 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Zielono-szare hula hop o średnicy 85 cm. Posiada 35 wypustek masujących. Produkt waży ok. 0,9 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Czarno-żółte hula hop o średnicy 100 cm składa się z 8 elementów składowych. Posiada 64 wypustki masujące. Produkt waży ok. 1,4 kg. Wykonany z PE i miękkiej pianki EVA.
Kolorowe hula hop o średnicy 85 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 35 wypustek masujących.
Różowo-szare hula hop o średnicy 83 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 14 wypustek masujących.
Szaro-żółte hula hop o średnicy 83 cm składa się z 7 elementów składowych. Posiada 14 wypustek masujących.

Wgrywanie