Legginsy turystyczne termoaktywne męski Tagart Woodsman z jonami srebra
Sprzedane przez Tagart
Wysłane przez Tagart
Sprzedane przez Tagart
Wysłane przez Tagart
Termoaktywne legginsy męskie Woodsmen to produkt dla wymagających użytkowników, łączący w sobie szereg cech i funkcjonalności poszukiwanych podczas aktywności na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym. Dzięki zastosowaniu poliamidu z dodatkiem elastanu legginsy gwarantują niezawodną termoregulację, a jony srebra korzystnie wpływają na poczucie świeżości.
Męskie legginsy Woodsmen dzięki anatomicznej konstrukcji z płaskimi szwami, świetnie dopasowują się do każdej męskiej sylwetki, gwarantując maksymalną swobodę ruchu i rozciągliwość w każdej płaszczyźnie. Warto wspomnieć, że ten model w większości wykonany został z poliamidu, co gwarantuje dobrą wytrzymałość oraz zmniejsza ryzyko powstawania przetarć na materiale lub jego przypadkowych uszkodzeń. Model z powodzeniem posłuży wiele sezonów, zachowując swoje cechy funkcjonalne.
Bielizna Woodsmen wyróżnia się właściwościami termoregulującymi i jest szybkoschnąca, co w połączeniu z dobrą oddychalnością gwarantuje komfort termiczny. Model skutecznie odprowadza od skóry nadmiar wilgoci i ciepła, transportując je na zewnątrz. Przewiewność oraz możliwość szybkiego wysuszenia bielizny sprawdzi się doskonale podczas aktywności o dużej intensywności. Zastosowanie jonów srebra zapewnia właściwości bakteriostatyczne, utrzymując ilość bakterii na optymalnym dla skóry poziomie. Spowolni to powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc zachowasz świeżość i swobodę przez dłuższy czas.
Legginsy męskie Woodsmen mają konstrukcję zaprojektowaną z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz wielbicielach jazdy na motocyklach, jazdy na rowerze, na nartach. Bielizna termoaktywna to podstawowa warstwa systemu warstwowego.
Legginsy męskie Woodsmen – główne cechy:
Skład: 95% poliamid 5% elastan
Skład: 95 % poliamid, 5 % elastan |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ZOL Tagart sp. z o.o.
ZOL Tagart sp. z o.o. TAGART
ZOL Tagart sp. z o.o. Mieszka I 4 39-400 Tarnobrzeg
tagart@tagart.pl
Skład: 95 % poliamid, 5 % elastan |
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
ZOL Tagart sp. z o.o.
ZOL Tagart sp. z o.o. TAGART
ZOL Tagart sp. z o.o. Mieszka I 4 39-400 Tarnobrzeg
tagart@tagart.pl

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu .