X2 Sirocco 301LH to przyjazny w użytkowaniu kołowrotek baitcastingowy opracowany z myślą o wędkarzach, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z castingiem. Połączenie lekkiej konstrukcji, płynnej pracy i wysokiej szybkości zwijania sprawia, że jest to doskonały model dla osób stawiających pierwsze kroki w połowie drapieżników.
Wyposażony w 4 łożyska kulkowe oraz 1 łożysko oporowe, Sirocco zapewnia niezawodne i płynne działanie podczas rzucania i zwijania przynęty. Przełożenie 6,3:1 gwarantuje szybkie wybieranie linki, dzięki czemu kołowrotek sprawdzi się w różnych technikach łowienia na przynęty sztuczne.
W przeciwieństwie do klasycznego kołowrotka spinningowego, kołowrotek castingowy montowany jest na górze wędziska. Takie rozwiązanie zapewnia większą kontrolę podczas rzutu oraz wyższą precyzję. Może być również wykorzystywany do trollingu z łodzi.
Sirocco 301LH doskonale nadaje się do łowienia na jerkbaity oraz innych metod wymagających siły i dokładności. Konstrukcja kołowrotka castingowego umożliwia wywieranie większego nacisku podczas holu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad przynętą.
Ta wersja leworęczna została zaprojektowana dla wędkarzy, którzy zwijają lewą ręką, a prawą prowadzą wędkę. Podczas rzutu prędkość oddawania linki można łatwo kontrolować za pomocą kciuka naciskającego na szpulę.
Dzięki niewielkiej wadze, łatwości obsługi i niezawodnym parametrom, X2 Sirocco 301LH stanowi doskonały wybór dla początkujących miłośników castingu.
Specyfikacja
- Model: Sirocco 301LH
- Typ: Kołowrotek baitcastingowy
- Wersja leworęczna
- 4 łożyska kulkowe + 1 łożysko oporowe
- Lekka konstrukcja
- Wysoka szybkość zwijania
- Przełożenie: 6,3:1
- Pojemność linki: 150 m
- Pojemność linki: 0,26 mm / 100 m
- Kolor: Szary
Zalety
✓ Idealny model castingowy dla początkujących
✓ Lekki i wygodny w użytkowaniu
✓ Szybkie zwijanie dzięki przełożeniu 6,3:1
✓ Płynna praca dzięki 4+1 łożyskom
✓ Odpowiedni do rzutów i trollingu
✓ Większa kontrola podczas holu
✓ Leworęczna konstrukcja dopasowana do preferencji
✓ Sprawdza się w różnych technikach połowu drapieżników