xtorm

Składany Panel Solarny XTORM 14W

329,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +300 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez K-Consult

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Składany Panel Solarny XTORM 14W

Kup razem z

Podobne produkty

XTORM Składany Panel Solarny 14W
Nieograniczona moc dla Twoich urządzeń w podróży Dzięki 14W składanemu panelowi solarnemu Xtorm Twoje urządzenia mają więcej energii dzięki mocy słońca! Wystarczy podłączyć smartfon, tablet lub power bank do panelu słonecznego i wykorzystać moc ładowarki słonecznej, do ponownego naładowania urządzeń w podróży lub w dowolnym niemal odległym miejscu.

Najważniejsze cechy produktu

O 24% wydajniejsze ładowanie!
Panele wykonane są z monokrystalicznych ogniw słonecznych. W rezultacie efektywność z powierzchni wynosi maksymalnie 24%, czyli znacznie więcej niż w przypadku paneli polikrystalicznych. Panele monokrystaliczne sprawdzają się również przy słabszym nasłonecznieniu oraz w bardzo wysokich i niskich temperaturach.
Odporny na zachlapania
Ładowarka słoneczna Xtorm ma stopień ochrony IPX4 i ma powłokę bryzgoszczelną. Odrobina mżawki podczas weekendu festiwalowego lub kempingowego nie stanowi żadnego problemu. Panel z łatwością wytrzymuje 5 minut rozprysków deszczu ze wszystkich kierunków. Specjalna powłoka ochronna zapewnia ochronę panelu przed ciepłem i promieniowaniem słonecznym bez uszczerbku dla wydajności.
Kompaktowa konstrukcja!
Podróżuj lekko i kompaktowo. Po złożeniu ultrakompaktowy panel z łatwością zmieści się do plecaka lub sakwy rowerowej. Jego waga wynosi nieco ponad 500 gram. Ciesz się zieloną energią słoneczną w łatwy sposób, gdziekolwiek jesteś. Za pomocą ekranu LCD można łatwo sprawdzić, ile mocy wyjściowej dostarczanej jest do podłączonych urządzeń.
Czysty zastrzyk energii bezpośrednio ze słońca
Oba porty USB zapewniają moc wyjściową 10,5 W FastCharge, dzięki czemu można ładować kilka małych urządzeń mobilnych za pomocą energii słonecznej. Z napięciem 5V/2.1A, masz wystarczająco dużo mocy, aby naładować drona, GoPro, telefon lub tablet.
Za pomocą ekranu LCD można łatwo sprawdzić, ile mocy wyjściowej dostarczanej jest do podłączonych urządzeń. Zapewnij swoim urządzeniom czysty zastrzyk energii dzięki mocy słońca!
Magazynuj energię na poźniej!
Rozładowany power bank i zero gniazdek sieciowych w pobliżu? W zestawie z matą solarną XXRS214 od Xtorm masz możliwość naładowania ogniw power banka bezpośrednio ze słońca. Generuj i magazynuj energię - w ciągu słonecznego dnia, aby wykorzystać ją do ładowania urządzeń - w nocy lub w pochmurne dni.
Umieść go po jasnej stronie
Dzięki zintegrowanej podstawce, panel jest łatwy do postawienia i gotowy do użycia w mgnieniu oka! Ważne jest, aby używać go na zewnątrz, a nie wewnątrz za szkłem, ponieważ pochłania on znacznie mniej światła słonecznego. Panel solarny działa najlepiej w słoneczne bezchmurne dni.

Specyfikacja
Typ ogniw: Monokrystaliczne
Materiał: ETFE
Wyjście: 1x USB-C, 1x USB-A
Waga: 537 g
Wymiary po rozłożeniu: 2,3 x 23x 45 cm
Dodatkowa zawartość: Instrukcja obsługi

  • Szerokość (w cm) 23 cm
  • Wysokość (w cm) 3 cm
  • Długość (w cm) 28 cm
  • Stan produktu Nowy

Szerokość (w cm)

23 cm

Wysokość (w cm)

3 cm

Długość (w cm)

28 cm

Stan produktu

Nowy