Rebounder dla trenera bramkarzy:
Nowoczesny, a przede wszystkim efektywny trening wymaga odpowiedniego sprzętu. Każda jednostka treningowa powinna być maksymalnie angażująca, a pomóc w tym mogą reboundery marki Yakimasport. Proponowany model to sprzęt przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Pozwoli rozwijać technikę bramkarza, tak ważną w dzisiejszej piłce nożnej.
Rebounder to sprzęt przeznaczony do treningu bramkarzy .Składa się z poręcznej ściany do odbijania piłek z dwoma uchwytami do trzymania w dłoniach Poprzez trzymanie reboundera w rękach, trener może szybko zmieniać kąt odbicia piłki. Z jego wykorzystaniem szybko poprawimy technikę zawodnika, co przełoży się na lepszą grę. Rebounder pozwala w stosunkowo krótkim czasie udoskonalić przyjęcie piłki, poprawić ułożenie stopy podczas podania i strzału. Co więcej, trening z nim wpłynie na koordynację ruchową oraz umiejętność ustawiania się zawodnika w momencie przyjęcia piłki. W dzisiejszej piłce nożnej to niezbędne wyposażenie każdego trenera.
Rebounder marki Yakimasport wyróżnia m.in.:
ponadprzeciętna trwałość wynikająca z użycia wysokogatunkowych materiałów; maksymalna mobilność — łatwy w transporcie;
Waga: 3 kg
Wymiary: 80 x 80 cm Jeśli masz jakiekolwiek pytania — skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy o możliwościach, jakie daje proponowany sprzęt. Zapraszamy.
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Yakimasport
Yakimasport Yakimasport
Gardenii 33, 04-649 Warszawa
kontakt@moje442.pl
Osoba kontaktowa jest odpowiedzialna za zgodność produktu z wymogami bezpieczeństwa. W sprawach zamówień lub zwrotów prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Yakimasport
Yakimasport Yakimasport
Gardenii 33, 04-649 Warszawa
kontakt@moje442.pl