zhik

Uprząż trapezowa dla dorosłych Zhik T5

1199,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Uprząż trapezowa dla dorosłych Zhik T5

Kup razem z

Podobne produkty

Uprząż trapezowa Zhik T5 zapewnia najwyższy poziom regulacji i komfortu podczas żeglowania na trapezie. Oferując pełną personalizację, uprząż T5 oferuje 8 punktów regulacji mocowania i pozycjonowania paska uprzęży, co pozwala dostosować jazdę w najdrobniejszych szczegółach. Cały wytrzymały sprzęt do regulacji jest dyskretnie zakryty i schowany za pomocą dodatkowych opływowych osłon, aby uniknąć zaczepienia podczas manewrowania na łodzi. Paski na nogi mają miękką i gładką wyściółkę z neoprenu, aby zapewnić wygodne dopasowanie wokół górnej części nogi.
 
Wyściełane trwałymi, a jednocześnie lekkimi materiałami uprząż T5 jest zbudowana tak, aby wytrzymać uderzenia, otarcia i stres związany z trapezowaniem o wysokiej wydajności. Wewnętrznie zintegrowane podparcie odcinka lędźwiowego poprawia ruch trapezowy i wspiera dolną część pleców, umożliwiając dłuższą żeglugę.
Dla żeglarzy, którzy szukają większej możliwości adaptacji i dostosowania, wiele pasków montażowych uprzęży pozwala w razie potrzeby na użycie innych prętów uprzęży.

Rozmiary uprzęży Zhik T5:

0 - obwód bioder 80-95 cm
1 - obwód bioder 95-105 cm
2 - obwód bioder 105-115 cm
3 - obwód bioder 115-125 cm

  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Stan produktu Nowy

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Stan produktu

Nowy