kipsta

Plecak sportowy Kipsta Essential 17 l

5,0 (3)

39,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szaroniebieski / Granatowoszary / Żółty cytrynowy fluorescencyjny
Otrzymaj +39 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Plecak z przegrodami, który ułatwi młodym sportowcom codzienne przemieszczanie się, np. na treningi.

Potrzebujesz praktycznego plecaka sportowego? Plecak Essential 17 l ma dużą główną kieszeń centralną oraz inne przegrody, m.in. na buty.

Kod produktu: 8734606

 • Pojemność

  Pojemność 17 litrów. Rozmiar do kabiny samolotowej | Wymiary 43 x 29 x 13 cm.

 • Wiele przegródek

  4 kieszenie. Z przodu, na akcesoria, na buty i na butelkę.

 • Trwałość

  Materiały odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.

 • Ecodesign

  Barwimy tylko 50% włókien ograniczając tym samym nasz wpływ na środowisko.

Projekt plecaka ESSENTIAL 17 l

Pomysł zaprojektowania tego plecaka pojawił się, gdy obserwowaliśmy młodych piłkarzy w drodze na trening lub przemieszczających się wokół boiska.Plecak ma przemyślany, funkcjonalny rozmiar i praktyczne kieszenie (np. na buty i butelkę z wodą).

Ekoprojekt - barwienie BI-TON (dwutonowe) oraz DOPE DYED (w masie)

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko, wybraliśmy technologię barwienia w masie, stosując pigmenty barwiące już podczas produkcji przędzy. W środku znajduje się materiał BI-TON (tylko co druga nić jest barwiona), a na zewnątrz materiał DOPE DYED (barwienie nici w masie, czyli już podczas ich produkcji). Ten proces barwienia jest stosowany w dwóch modelach z kodami: 8759548 i 8734607 (czyli ponad 50% wagi produktu).

Praktyczne kieszenie

W tym plecaku można oddzielić wyposażenie sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień. Posiada on 4 praktyczne kieszenie, w tym główną kieszeń na odzież, kieszeń na buty, kieszeń na butelkę i kieszeń na rzeczy osobiste, np. telefon.

Bagaż kabinowy

Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla podręcznego bagażu.

Wymiary i waga

Wymiary: 43 x 29 x 13 cm.

Plecak waży 250 gramów.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych toreb, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie