kipsta

Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l

79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szary węgiel / Czarny
Otrzymaj +79 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowany do przenoszenia najpotrzebniejszych rzeczy na trening lub do noszenia na co dzień.

Potrzebujesz praktycznego plecaka? Ten plecak ESSENTIAL 24 l, dobrze podzielony na przegrody, będzie Ci wszędzie towarzyszył i pozwoli Ci zabrać niezbędne rzeczy na trening.

Kod produktu: 8641002

 • Pojemność

  Wymiary 46 x 32 x 14 cm | Pojemność 24 l | Rozmiar do kabiny samolotowej

 • Wiele przegródek

  6 kieszeni = z przodu, główna, na buty, na butelkę

 • Trwałość

  Komponenty odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.

 • Ecodesign

  Barwimy tylko 50% włókien ograniczając wpływ na środowisko o 31%.

Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l

Projekt

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od pozostałych rzeczy? Dlatego plecak sportowy Essential posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. W środku znajduje się również separator na komputer. Ten model ma dodatkowo boczne kieszenie, do których można włożyć butelkę wody, aby mieć ją w zasięgu ręki.

Komfort systemu nośnego

Ponieważ poruszanie się pieszo lub na dwóch kółkach wymaga wygodnego plecaka, zdecydowaliśmy się na zakrzywione szelki, które umożliwiają lepsze dopasowanie do męskiej i żeńskiej budowy ciała.

Ekoprojekt - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 31%.

Praktyczne kieszenie

Ten plecak pozwala oddzielić wyposażenie sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień. Posiada 6 praktycznych kieszeni, w tym główną kieszeń na odzież, kieszeń na buty, dwie kieszenie na butelkę, kieszeń na dokumenty lub komputer, kieszeń na rzeczy osobiste, np. telefon.

Bagaż kabinowy

Ta torba została opracowana zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można ją wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, wszyscy musimy przenosić nasz sprzęt sportowy podczas podróży lub podczas zajęć sportowych. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę toreb ESSENTIAL z różnymi możliwościami noszenia i niezbędnymi przegródkami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Wymiary i waga

Wymiary: 46 x 32 x 14 cm.

Plecak waży 345 gramów.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Pianka 100% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie