KIPSTA

Plecak sportowy Kipsta Essential 33 L

119,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8735504

Ten plecak o pojemności 33 litry pozwala oddzielić rzeczy sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień.

Potrzebujesz praktycznego, sportowego plecaka? Zaprojektowany przez nas plecak Essential 33L posiada kieszenie na strój sportowy i na przedmioty codziennego użytku, takie jak np. laptop.

Kolor: Czarny / Czarny

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

Nasze usługi:

 • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

Pomoc specjalisty

Kup razem z

Podobne produkty

 • Pojemność

  Pojemność 33 litrów. Rozmiar kabinowy. Wymiary = 54,5 x 33 x 22 cm

 • Wiele przegródek

  7 kieszeni, w tym jedna na buty i jedna na laptopa.

 • Trwałość

  Materiały odporne na przeciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.

Projekt plecaka Essential 33 L

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od reszty rzeczy (laptopa, dokumentów, odzieży sportowej...). Dlatego plecak sportowy Essential ma oddzielną kieszeń na buty. Dzięki temu zawartość głównej przegrody jest chroniona przed zabrudzeniem. Ten model ma dodatkowo boczne kieszenie, do których można włożyć butelkę wody, aby mieć ją w zasięgu ręki.

Regulacja

Pasek z każdej strony plecaka pozwala dopasować jego pojemność do ilości zawartości.

Przegrody

Ten plecak pozwala oddzielić wyposażenie sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień. Posiada 7 kieszeni, w tym jedną na buty (poniżej rozmiaru 45), jedną na odzież sportową, jedną na akcesoria, jedną na rzeczy osobiste, jedną na dokumenty lub komputer oraz dwie na butelki z wodą.

Bagaż kabinowy

Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Wymiary i waga

Wymiary: 54,5 x 33 x 22 cm
Plecak waży 630 gramów.

Skład

Podszewka 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie