kipsta

Płotek treningowy Kipsta 3 wysokości

44,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +44 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ten płotek posiada 3 wysokości (15, 25 i 30 cm), dzięki którym można wykonywać ćwiczenia wzmacniające kondycję fizyczną.

Ten płotek można łatwo wyregulować do 3 oferowanych wysokości. Jest idealny do treningu plyometrycznego polegającego na pracy nad muskulaturą z wykorzystaniem ciężaru ciała.

Kod produktu: 8776316

  • Wielofunkcyjność

    Regulowana wysokość (3 poziomy). 15, 25 i 30 cm.

  • Łatwe użytkowanie

    Składany - łatwe przechowywanie

Przedstawiamy Ci gamę Modular oraz uwagi nt. płotka treningowego.

Obserwując graczy na boisku i rozmawiając z trenerami, zebraliśmy liczne opinie odnośnie różnych potrzeb związanych z ćwiczeniami: wyznaczanie pola, robienie uników, nauka zwodów, ćwiczenia celnościowe itp.. Niektóre produkty spełniają tylko jedno kryterium (obejrzyj gamę ESSENTIEL). Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie dodatkowej gamy akcesoriów MODUŁOWYCH: jest to oferta produktów zwiększających różnorodność ćwiczeń dzięki prostym i pomysłowym rozwiązaniom technicznym.

DECATHLON COACH

Aplikacja DECATHLON COACH powstała po to, by umożliwić sportowcom korzystanie z programów treningowych stworzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Oprócz biegania i chodu sportowego, w aplikacji znajdziesz od dziś specjalne programy treningowe, które pomogą Ci w indywidualnym treningu. Pobierz bezpłatną aplikację: https://www.decathloncoach.com/pl/home/

Skład

Materiał główny 100% Polipropylen (PP)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w miejscu chroniącym przed niepogodą.

Wgrywanie