garmin

Radar rowerowy Garmin Varia RTL515

Kod produktu: 8675596

0,0 (305)

599,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Radar i tylna lampka łączą się z rowerowym licznikiem GPS Edge® lub smartfonem, aby sygnalizować obecność zbliżających się z tyłu pojazdów.

  Widzieć drogę i być widocznym - oto co oferuje ten Radar Varia.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Widoczność

   Powiadamiaj kierowców o swojej obecności, z odległości do 1,6 km.

  • Czas działania na baterii

   Czas działania do 16 h w trybie flash w dzień i do 6 h w trybie ciągłym.

  WSTECZNY RADAR

  Niezawodny tylny radar pozwala uniknąć przykrych niespodzianek. Jeden radar. Wiele opcji wyświetlania. Możesz połączyć go z kompatybilnym urządzeniem Garmin, telefonem lub z jednym i drugim. Świeć jaśniej. Moc tylnej lampki sprawia, że kierowcy nadjeżdżających pojazdów widzą Cię nawet z 1,6 km w świetle dziennym.

  Aplikacja Varia™ zabezpiecza Cię, gdy korzystasz z telefonu jako głównego lub dodatkowego ekranu.

  CZAS DZIAŁANIA

  Możesz dłużej korzystać z radaru i tylnej lampki z baterią działającą do 16 h w trybie dziennym migającym.

  MAKSYMALNA CZUJNOŚĆ

  Radar wsteczny Varia™ RTL515 zapewnia alerty dźwiękowe i świetlne, gdy z tyłu zbliża się pojazd w odległości 140 m.

  TRYB JAZDY W PELETONIE

  Urządzenie Varia™ RTL515 działa w różnych trybach, w tym w trybie jazdy w peletonie, w którym lampka mruga z małą intensywnością, nie oślepiając innych rowerzystów jadących w grupie.

  DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

  Tryby migające (65 lumenów w dzień i 29 w nocy) oraz ciągły (20 lumenów) urządzenia Varia RTL515 pozwalają być widocznym z daleka i z 220 stopni. Lampka miga sygnalizując Twoją obecność nadjeżdżającym kierowcom. Czas działania na baterii wynosi 16 h w trybie migającym i 6 h w trybie ciągłym.

  POŁĄCZ SIĘ Z URZĄDZENIEM VARIA

  Połącz urządzenie Varia Radar RTL515 z aplikacją Varia na swoim smartfonie. Aplikacja wyświetla animacje pokazujące pozycję i prędkość zbliżających się pojazdów i informuje za pomocą alertów dźwiękowych lub wibracyjnych.

  KOMPAKTOWY DESIGN

  Pionowa, prosta konstrukcja nie utrudnia ruchów nóg, dzięki czemu radar może być zainstalowany na większości rowerów szosowych, turystycznych i innych klasycznych rowerów.

  LICZNE OPCJE ŁĄCZENIA SIĘ

  Ten radar doskonale współdziała z licznikiem rowerowym GPS Edge lub zgodnym smartfonem, oraz z niektórymi przenośnymi urządzeniami Garmin lub opcjonalnym ekranem radaru.

  DZIAŁANIE Z APLIKACJĄ VARIA

  Ta aplikacja na smartfon pomaga zachować czujność dzięki grafikom, oraz alertom dźwiękowym i wibracyjnym, które wskazują pozycję i prędkość zbliżających się pojazdów.

  KOMPATYBILNOŚĆ Z INNYMI APLIKACJAMI

  Przy używaniu z kompatybilnym smartfonem radar Varia integruje się z ulubionymi aplikacjami, takimi jak Ride with GPS, wyświetlając alerty na mapach.