Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Ostatnie sztuki
garmin

Radar rowerowy Garmin Varia RTL515

5,0 (9)

699 zł 899,99 zł - 201 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 899,99 zł

139,80 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Radar i tylna lampka łączą się z rowerowym licznikiem GPS Edge® lub smartfonem, aby sygnalizować obecność zbliżających się z tyłu pojazdów.

Widzieć drogę i być widocznym - oto co oferuje ten Radar Varia.

Kod produktu: 8675596

  • Widoczność

    Powiadamiaj kierowców o swojej obecności, z odległości do 1,6 km.

  • Czas działania na baterii

    Czas działania do 16 h w trybie flash w dzień i do 6 h w trybie ciągłym.

WSTECZNY RADAR

Niezawodny tylny radar pozwala uniknąć przykrych niespodzianek. Jeden radar. Wiele opcji wyświetlania. Możesz połączyć go z kompatybilnym urządzeniem Garmin, telefonem lub z jednym i drugim. Świeć jaśniej. Moc tylnej lampki sprawia, że kierowcy nadjeżdżających pojazdów widzą Cię nawet z 1,6 km w świetle dziennym.

Aplikacja Varia™ zabezpiecza Cię, gdy korzystasz z telefonu jako głównego lub dodatkowego ekranu.

CZAS DZIAŁANIA

Możesz dłużej korzystać z radaru i tylnej lampki z baterią działającą do 16 h w trybie dziennym migającym.

MAKSYMALNA CZUJNOŚĆ

Radar wsteczny Varia™ RTL515 zapewnia alerty dźwiękowe i świetlne, gdy z tyłu zbliża się pojazd w odległości 140 m.

TRYB JAZDY W PELETONIE

Urządzenie Varia™ RTL515 działa w różnych trybach, w tym w trybie jazdy w peletonie, w którym lampka mruga z małą intensywnością, nie oślepiając innych rowerzystów jadących w grupie.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Tryby migające (65 lumenów w dzień i 29 w nocy) oraz ciągły (20 lumenów) urządzenia Varia RTL515 pozwalają być widocznym z daleka i z 220 stopni. Lampka miga sygnalizując Twoją obecność nadjeżdżającym kierowcom. Czas działania na baterii wynosi 16 h w trybie migającym i 6 h w trybie ciągłym.

POŁĄCZ SIĘ Z URZĄDZENIEM VARIA

Połącz urządzenie Varia Radar RTL515 z aplikacją Varia na swoim smartfonie. Aplikacja wyświetla animacje pokazujące pozycję i prędkość zbliżających się pojazdów i informuje za pomocą alertów dźwiękowych lub wibracyjnych.

KOMPAKTOWY DESIGN

Pionowa, prosta konstrukcja nie utrudnia ruchów nóg, dzięki czemu radar może być zainstalowany na większości rowerów szosowych, turystycznych i innych klasycznych rowerów.

LICZNE OPCJE ŁĄCZENIA SIĘ

Ten radar doskonale współdziała z licznikiem rowerowym GPS Edge lub zgodnym smartfonem, oraz z niektórymi przenośnymi urządzeniami Garmin lub opcjonalnym ekranem radaru.

DZIAŁANIE Z APLIKACJĄ VARIA

Ta aplikacja na smartfon pomaga zachować czujność dzięki grafikom, oraz alertom dźwiękowym i wibracyjnym, które wskazują pozycję i prędkość zbliżających się pojazdów.

KOMPATYBILNOŚĆ Z INNYMI APLIKACJAMI

Przy używaniu z kompatybilnym smartfonem radar Varia integruje się z ulubionymi aplikacjami, takimi jak Ride with GPS, wyświetlając alerty na mapach.

Wgrywanie