Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Rajstopy do tańca klasycznego damskie Starever z pełną stopą

39,99 zł

Kolor:

Różowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Wytrzymałe rajstopy z pełną stopą zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o komforcie tancerek o dowolnym poziomie zaawansowania.

Szukasz rajstop z pełną stopą? Te elastyczne, wytrzymałe, półprzezroczyste rajstopy mają wyprofilowane palce, aby zapobiec marszczeniu się w baletkach.

Kod produktu: 8667682

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozciągliwość

Krój i materiał umożliwiające wykonywanie ruchów o dużym zakresie.

Miękkość

Rajstopy z podszytym bawełną klinem w kroku dla większego komfortu.

Opis produktu

Ile den?

Rajstopy 50 den.

Dlaczego warto używać rajstop z pełną stopą do tańca?

Rajstopy z pełną stopą - niezbędny element stroju do tańca klasycznego - doskonale podkreślają pracę nóg, zapewniając jednocześnie komfort i trzymanie dzięki swoim walorom technicznym i jakości wykończenia. Bawełniany klin i wzmocnione palce zwiększają wytrzymałość.

Skład i konserwacja

Skład

Skarpety 84% Poliamid, 16% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Zatwierdzony przez

Nasz inżynier testów prowadzonych w terenie przetestował nasze produkty z tancerzami amatorami i zawodowcami. Używali oni naszych produktów podczas zajęć, a następnie dzielili się z nami swoimi pozytywnymi i negatywnymi uwagami. Pozwoliło nam to zidentyfikować i udoskonalić elementy wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, dla każdego nowego modelu przeprowadza przymiarki wszystkich rozmiarów, aby zapewnić ich adekwatność.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie