babolat

Rakieta tenisowa Babolat Boost Rafa

Kod produktu: 8870236

0,0 (8)

499,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana dla średnio zaawansowanych tenisistów i tenisistek potrzebujących mocy i lekkości.

  Ta rakieta o dużej mocy uderzenia w kolorach RAFA jest idealna dla graczy potrzebujących lekkości i siły.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Lekkość

   Tylko 260 gramów.

  • Manewrowość

   Dzięki kompozytowej konstrukcji rakieta jest lekka, a przez to bardzo zwrotna.

  • Tłumienie drgań

   Technologia Woofer System zwiększają wygodę.

  Waga (rakieta bez naciągu)

  260 g
  Waga: Masa rakiety mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans i długość, ciężar wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność i zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej jest nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym manewrowanie nią jest łatwiejsze, ale tym mniej energii przekazuje piłce.

  Balans (rakieta bez naciągu)

  34 cm;

  Balans: Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w centymetrach od dołu rakiety (uchwytu). Im większa jest ta wartość (balans na główkę), tym mocniejsze i stabilniejsze będzie uderzenie rakiety, ale tym trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym manewrowanie jest rakietą łatwiejsze, ale uderzenie piłki będzie słabsze i mniej stabilne.

  Powierzchnia główki

  660 cm²;
  Powierzchnia główki: Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

  Technologia Woofer

  System połączenia między ramą a naciągiem: Dłuższy czas kontaktu naciągu z piłką zwiększa kontrolę oraz wygodę gry.

  Długość

  68,5 cm
  Długość: Jest to długość rakiety mierzona w centymetrach od dołu trzonka do górnej krawędzi główki. Im większa rakieta, tym większe daje poczucie siły, ale trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im krótsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale zapewnia mniejsze poczucie mocy.

  Przekrój

  Przekrój (w mm): 23/26/23

  Wzór naciągu

  16 x 19

  Wzór naciągu: jest to ilość strun pionowych x ilość strun poziomych. Im więcej strun naciągu, tym bardziej naciąg jest „zamknięty”, a im mniej strun, tym bardziej naciąg jest „otwarty”. Im bardziej wzór naciągu jest zamknięty, tym większe daje poczucie kontroli, ale generuje mniejszą moc i trudniej jest nadawać rotacje. I odwrotnie, im bardziej wzór naciągu jest otwarty, tym większe daje poczucie mocy i ułatwia nadawanie rotacji, ale zapewnia mniejszą kontrolę.

  Porady dotyczące przechowywania

  Unikać dużych zmian temperatur.