wilson

Rakieta tenisowa Wilson Blade 101L V9.0

Kod produktu: 8869806

639,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana dla średnio zaawansowanych tenisistów i tenisistek potrzebujących wszechstronnej rakiety.

  BLADE 101L V9.0 marki Wilson to wersja lekka, z większą główką. Przy znakomitej kontroli nad piłką serii Blade, ta rakieta dodatkowo zapewnia moc i tolerancyjność.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Moc

   Większa głowica oraz wzór naciągu 16x19 zapewniają siłę uderzenia.

  • Tolerancja

   Większa głowica (652 cm²) dla większej tolerancji.

  • Manewrowość

   Lekka i zwrotna rakieta.

  • Precyzja

   Znakomita kontrola nad piłką - to znak rozpoznawczy serii Blade.

  Waga (rakieta bez naciągu)

  274 gramy;

  Waga: masa mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans i długość, waga wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność i zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej jest nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym manewrowanie nią jest łatwiejsze, ale tym mniej energii przekazuje piłce.

  Balans (rakieta bez naciągu)

  33 cm;

  Balans: Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w centymetrach od dołu rakiety (uchwytu). Im większa jest ta wartość (balans na główkę), tym mocniejsze i stabilniejsze będzie uderzenie rakiety, ale tym trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym manewrowanie jest łatwiejsze, ale uderzenie piłki będzie słabsze i mniej stabilne.

  Powierzchnia główki

  652 cm²;

  Rozmiar głowicy: Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

  Wzór naciągu

  16 x 20;

  Wzór naciągu: jest to ilość strun pionowych x ilość strun poziomych. Im więcej strun naciągu, tym bardziej naciąg jest „zamknięty”, a im mniej strun, tym bardziej naciąg jest „otwarty”. Im bardziej wzór naciągu jest zamknięty, tym większe daje poczucie kontroli, ale generuje mniejszą moc i trudniej jest nadawać rotacje. I odwrotnie, im bardziej wzór naciągu jest otwarty, tym większe daje poczucie mocy i ułatwia nadawanie rotacji, ale zapewnia mniejszą kontrolę.

  Długość

  68,5 cm;

  Długość: Jest to długość rakiety mierzona w centymetrach od dołu trzonka do górnej krawędzi główki. Im większa rakieta, tym większe daje poczucie siły, ale trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im krótsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale zapewnia mniejsze poczucie mocy.

  Swingweight bez naciągu

  270 kg/cm²;

  Porady dotyczące przechowywania

  Chronić przed dużymi zmianami temperatur.