Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Ecodesign
wedze

Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 100 jednopalczaste

4,9 (9)

49,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół opracował te rękawice dla narciarza do rekreacyjnej jazdy. Złączone palce zapewniają więcej ciepłą w rękawicach jednopalczastych.

Zachowanie ciepłych dłoni dzieci podczas jazdy na nartach jest bardzo ważne.

Kod produktu: 8562903

 • Ciepło

  Wypełnienie: watolina 150g/m² i podszewka z drapanej dzianiny.

 • Wodoodporność

  Wodoodporna membrana i hydrofobowy materiał zewnętrzny.

 • Trwałość

  Spód dłoni z poliuretanu.

 • Regulowany

  Gumka na wysokości nadgarstka.

 • Łatwe użytkowanie

  Szeroki mankiet można założyć na lub pod rękaw kurtki.

 • Zręczność

  To zdolność do korzystania z przedmiotów w rękawicach jednopalczastych.

HYDROFOBOWOŚĆ MATERIAŁU

Wszystkie rękawice Wed'ze posiadają hydrofobową powłokę. Dzięki temu woda nie wsiąka w materiał, a spływa po jego powierzchni. W konsekwencji materiał nie nasiąka wodą. Materiał pozostaje lekki i ciepły. Hydrofobowość uzyskuje się przez odpowiednie wykończenie zewnętrznej strony materiału. By zachować wydajność tej powłoki, należy odnawiać ją co 2 - 3 prania za pomocą specjalnych produktów, dostępnych w naszych sklepach.

Wodoodporna membrana

Te narciarskie rękawice jednopalczaste posiadają wodoodporną membranę, która stanowi warstwę z bardzo cienkiego polimeru. Jest ona umieszczona między podszewką, a materiałem zewnętrznym. Ta membrana działa jak bariera na wodę; sprawia, że produkt jest wodoodporny. Dodatkowo, materiały zewnętrzne posiadają hydrofobową powłokę ograniczającą wsiąkanie wody.Jedynie rękawice "kauczukowe" są szczelne. Szczelność rękawic z membraną w warunkach ekstremalnej wilgotności będzie ograniczona.

Wiatroszczelność

Wszystkie rękawice Wed'ze są "wiatroszczelne". Czy wiesz, że wiatr wpływa na odczuwanie zimna? Z tego właśnie powodu przy temperaturze 0°C i wietrze wiejącym z prędkością 20 km/h odczuwalna temperatura wynosi -10°C. Materiały nazywane "wiatroszczelnymi" pozwalają zmniejszyć wychłodzenie związane z wiatrem lub prędkością jazdy.

ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA

Dzięki pociągnięciu paska przy mankiecie szybciej i wydajniej założysz te rękawice.

Zabezpieczenie przed zgubieniem

Elastyczna tasiemka ułożona dookoła nadgarstka, pozwala zdjąć rękawice na wyciągu bez ryzyka ich zgubienia.

Eco-koncepcja

Użycie poliestru z recyklingu pozwala ograniczyć zużycie zasobów ropy naftowej.
Nici barwione na początku produkcji pozwalają ograniczyć do 60% zużycie wody i znacząco zmniejszyć emisję CO2. Uzyskujemy dzięki temu także bardziej trwały kolor w rękawicach.

CZYM JEST ZRĘCZNOŚĆ RĘKAWIC?

To zdolność do korzystania z przedmiotów w rękawicach. Zręczność każdej naszej rękawicy została oceniona podczas testu w terenie (ocena od 1 do 5). Zręczność rękawicy na poziomie 5 oznacza zdolność do korzystania z przedmiotów, jak przy braku rękawic. Aby określić poziom zręczności rękawic, wykonaliśmy test na zdolność zakładania i zdejmowania gogli narciarskich, dopasowywania klamer w butach narciarskich oraz zapinania i rozpinania kurtki.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Wnętrze dłoni 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przed odłożeniem na miejsce sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy.

Testy

Rękawice Wedze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: w śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie