Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Koniec serii

Rolki fitness Oxelo Fit500

299,99 zł 349,99 zł - 50 zł

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do doskonalenia umiejętności lub odkrywania okolic na rolkach, oto para doskonała. Wygodne i wydajne, zapewniają swobodę jazdy.

Potrzebujesz komfortu i jakości ślizgu podczas przejażdżek na rolkach? Rolki FIT500 są stworzone dla Ciebie: ich but, koła i łożyska sprawdzą się na długich trasach.

Kod produktu: 8396945

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

But semi-soft z siatką mesh 3D; pianki dla komfortu i amortyzacji na pięcie.

Jakość ślizgu

Koła 80 mm, twardość 80A / łożyska ABEC 7, łączące komfort i jakość toczenia.

Trzymanie stopy

Sztywny i wysoki mankiet, sznurowadło, klamra mikrometryczna i rzep na podbiciu.

Wielofunkcyjność

Aluminiowa płoza kompatybilna z kołami 84 mm. Hamulec montowany na lewej rolce.

Opis produktu

Jak zapewnić komfort i dopasowanie?

Półmiękki but z siatką mesh 3D zapewnia duży komfort, ograniczając wilgoć wewnątrz rolek. Nowe, wygodne pianki i amortyzacja pięty umożliwiają przyjemną jazdę.
"Cuff" - mankiet (wysoka część buta) jest sztywny i wysoki, aby dobrze trzymać nogę w kostce. W połączeniu z potrójnym zapięciem (sznurowanie, klamra mikrometryczna i pasek) ten system gwarantuje, że kostka jest bardzo stabilna.

Czy trzeba wybierać pomiędzy jakością ślizgu a zwrotnością?

Nie w przypadku Oxelo. Rolki FIT500 zapewniają bardzo dobrą jakość ślizgu dzięki aluminiowej płozie (jest sztywniejsza niż plastikowa płoza i zapewnia dobrą kompensację energii), łożyskom ABEC 7 i nowym gumowym kołom w rozmiarze 80 mm (twardość 80A, aby zwiększyć przyczepność i komfort).
Połączenie płozy z aluminium oraz gumowych kół w rozmiarze 80 mm zapewnia odpowiedni kompromis pomiędzy siłą odepchnięcia a jakością ślizgu.
Na płozie można również zamontować koła w rozmiarze 84 mm.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne części lub naprawić rolki za pomocą części zamiennych dostępnych w sklepie, w internecie lub w serwisie sklepu Decathlon.
Części, które można wymienić: koła 80 mm 80A lub 80 mm 84A, łożyska ABEC 7 lub 9. Uchwyt hamulca możliwy do mocowania na prawej lub lewej rolce.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła, wysuszyć je i odtłuścić łożyska czystą szmatką.
Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kółek?

Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się, nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla rolek FIT500 Oxelo?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego - Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Ile ważą rolki FIT500 Oxelo?

2,8 kg para w rozmiarze 43.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek dla dorosłych, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym próbom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Gwarancja

2 lata, oprócz części zużywających się (trzpień hamulca, koła i łożyska).

Skład i konserwacja

Skład

But do rolek 100% Polipropylen (PP) Cuff do rolek 100% Polipropylen (PP) Oprawa 100% Aluminium Wierzch buta 75% Poliester, 25% Poliuretan Kółka do rolek 50% Poliuretan, 50% Polipropylen (PP) Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Klamry 50% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 30% Poliamid 6.6 (PA6.6), 20% Poliwęglan (PC) Ostrze 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do hokeja ani do jazdy agresywnej.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie