oxelo

Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green

Kod produktu: 8738700

0,0 (213)

499,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do szybkiej jazdy po mieście lub ścieżkach rowerowych, oto rolki, których potrzebujesz. Konfiguracja, która oferuje najlepszą wydajność.

Szybka jazda, nie tracąc na zwrotności wypróbuj rolki MF900, a odkryjesz nowe doznania. Szybkość przestanie być dla ciebie obcą dziedziną.

Kup razem z

Podobne produkty

 • Komfort noszenia

  Wykonane z grubej pianki, wnętrze z nylonu i lycry.

 • Jakość ślizgu

  Koła 110 mm (86A), łożyska ABEC7.

 • Trzymanie stopy

  Sztywna konstrukcja i potrójne zapięcie (2 klamry mikrometryczne, sznurowadła).

 • Manewrowość

  Krótka płoza 255 mm z ekstrudowanego aluminium.

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Wzmocnienia: zdejmowane osłony po bokach stopy.

Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green

Jakie trzymanie stopy w rolce do jazdy freeride?

Cuff - mankiet (zewnętrzna część wykonana z plastiku) został stworzony w jednym celu: zapewnieniu odpowiedniego podparcia stopy.W tym celu jest odlewany z kompozytu z domieszką 15% włókno szklanego.Dla dobrego trzymania się stóp rolka wiązana jest na sznurowadła i 2 klamry mikrometryczne.

Czy tego typu rolki są uniwersalne czy tylko do freeride'u?

Aby zapewnić im większą wszechstronność oraz doskonałą jakość ślizgu rolki wyposażone są w koła w rozmiarze 110 mm, oraz w bardzo solidną (wytrzymałą na skoki i slide'y) i reaktywną płozę.
Płoza z 3 kołami pozwala zapewnić dużą zwrotność.
Płozę można lekko przesunąć na lewą lub prawą stronę, aby dostosować ją do siebie.

Jaki hamulec jest w rolkach do jazdy?

Trzpień hamulca z mocowaniem można przykręcać do rolki. Nie jest montowany w dostawie. Trzpień hamulca jest dostępny w serwisie sklepu Decathlon. Trzpień hamulca dostępny jest na dziale rolek (w sklepie) lub przez internet.

Co to jest aluminium ekstrudowane?

Wytłaczanie metodą termomechaniczną w procesie produkcji, w którym sprasowany materiał przechodzi przez urządzenie nadające kształt.Ekstrudowana część (w przypadku tych rolek jest to płoza) nie jest składany z innych elementów, dlatego jest solidniejszy.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne części lub naprawić rolki za pomocą części zamiennych dostępnych w sklepie, w internecie lub w serwisie sklepu Decathlon.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła, wysuszyć je i odtłuścić łożyska czystą szmatką.
Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kółek?

Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się, nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla rolek MF900 Oxelo?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego - Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Ile ważą rolki MF900 Oxelo?

3,6 kg para w rozmiarze 43 (bez hamulców).

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Kompatybilne koła

Te rolki wyposażone są w koła 110 mm. Pasują więc do nich każde koła do rolek o średnicy mniejszej niż 110 mm. Aby utrzymać jakość ślizgu MF900, zalecamy pozostać przy średnicy 110 mm lub 100 mm, jeśli chcesz większą zwrotność (koła Powerslide Infinity 100 mm dostępne na naszej stronie internetowej, ref. 8572026).

Gwarancja

2 lata, oprócz części które się niszczą (łożyska koła, hamulce)

Skład

Zimowy but rowerowy 100% Termoplastyczny polietylen Koła 50% Poliuretan, 50% Poliwęglan Cholewka rolki 100% Termoplastyczny polietylen Klamry 50% Poliuretan, 50% Poliamid

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po jeździe nie zostawiaj na zewnątrz lub w pobliżu ognia.