huawei

Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black

Kod produktu: 8655212

4,3 (3)

1099,00 zł

109,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +1050 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

HUAWEI WATCH GT 2 Pro prezentuje najwyższy kunszt łączący elegancję z praktycznymi rozwiązaniami. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest lekki i tytanowy.

Smartwatch został wyposażony w potrzebne do monitorowania zdrowia funkcje: pomiar tętna, stresu, natlenienia krwi, a także analizę snu. Rejestruje ponad sto aktywności fizycznych.

 • Wodoszczelność

  5 ATM *Urządzenia z klasą szczelności 5 ATM są odporne na wodę do 50 metrów.

 • Czas działania na baterii

  14 dni przy typowym użytkowaniu.

 • Łączność

  GPS Bluetooth 5.1, BLE / BR / EDR Wymagany Android 4.4 / iOS 9.0 lub nowszy

 • Lekkość

  Ok. 52 g (bez paska)

 • Jakość obrazu

  1,39" AMOLED 454 x 454 HD. Wyświetlacz dotykowy.

 • Modularność

  Żyroskop Akcelerometr Czujnik geomagnetyczy Optyczny czujnik tętna Barometr

 • Kompatybilność

  Kompatybilny z systemami Android i iOS

Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black
Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black
Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black

Szafirowe szkło i tytanowy korpus

HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje praktycznymi rozwiązaniami i nowoczesnym ascetycznym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i odporny na wstrząsy. Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące m.in. tętno, jakość snu oraz poziom stresu, zawiera ceramiczne elementy. Pasek zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry.

Wysokiej jakości ekran, który sam reguluje swoją jasność

Smartwatch Huawei został wyposażony w kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454x454. Zastowanie technologii AMOLED oraz kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, że wyświetlane na ekranie informacje są przejrzyste i wyraźne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii

Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 – zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*. Podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, że bateria szybko się rozładuje.
*Wynik uzyskany w warunkach laboratoryjnych.

Ponad sto trybów sportowych

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy również pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem. Do wyboru jest m.in. bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo, a także przewyższenia. Na bieżąco monitoruje i wyświetla zmienia

Kursy treningowe dla pasjonatów biegania

Jeśli jesteś początkującym adeptem biegania, w HUAWEI WATCH GT 2 Pro odkryjesz dziesięć kursów. Krok po kroku na bazie przygotowanych planów będziesz mógł doskonalić swoją pasję, poprawiając wytrzymałość i wydolność. Podczas treningów możesz usłyszeć głos trenera, który będzie informować o odpowiednim tempie i pokonanym dystansie*. Przez aplikację Huawei Zdrowie możesz ustawić dodatkowe ustawienia, np. ostrzeżenia, gdy tętno przekroczy określony przez Ciebie limit.

*Powiadomienia w języku ang.

Ładowanie indukcyjne

Wystarczy 5 minut bezprzewodowego ładowania, aby HUAWEI WATCH GT 2 Pro mógł działać przez kolejne 10 godzin*. Jeśli jesteś w drodze i nie masz przy sobie ładowarki indukcyjnej lub tradycyjnej, możesz posiłkować się smartfonem Huawei, np. P40 czy Mate30. Po połączeniu obu urządzeń, smartfon będzie działać jako źródło zasilania.

*Wynik uzyskany w warunkach laboratoryjnych. Smartwatch monitorował tętno. Miał również włączoną funkcję TruSleep™. Muzykę odtwarzano przez 30 min.

Na autopilocie

HUAWEI WATCH GT 2 Pro automatycznie wykrywa bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.

Nad morze lub w góry

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2 spełnia standard 5 ATM. Dzięki temu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie lub w morzu. Smartwatch dostarcza równie szczegółowe dane podczas górskich wypraw. Wsparciem mogą być wówczas dodatkowe funkcje: wysokościomierz, barometr, kompas i wydajna bateria.

Czas na odpoczynek

Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH GT 2 Pro wyświetli szereg praktycznych sugestii: jak bardzo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin potrzebujesz, aby się zregenerować. W oparciu o tak szczegółowe dane możesz budować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu.

Uwaga, niedługo załamanie pogody!

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w rozbudowaną funkcję mierzącą ciśnienie atmosferyczne. Zmiany pogodowe są na bieżąco monitorowane. Dzięki temu na ekranie możesz otrzymać ostrzeżenie, zanim pogoda zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich podczas wyprawy.

Zgubiłeś się? Sprawdź na ekranie drogę powrotną?

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w nową funkcję, która po zarejestrowaniu pokonanej drogi wyświetla powrotną trasę. Smartwatch z wyprzedzeniem poinformuje, gdy bateria jest bliska rozładowania lub sygnał geolokalizacyjny słabnie. Nie martw się wtedy. Bateria naładowana w zaledwie kilku procentach może zapewnić wystarczająco długie działanie. Zapamiętana trasa skieruje Ciebie do punktu wyjścia.
Uwaga - w Polsce funkcja dostępna po aktualizacji.

Monitoruj swoje zdrowie

Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm zaczyna zachowywać się inaczej? Spada koncentracja? Szybciej się denerwujesz? HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyposażony w kilka funkcji, które umożliwiają monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in. tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi*. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję.

*HUAWEI WATCH GT 2 Pro nie jest urządzeniem medycznym.

W rytmie muzyki

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w pojemną pamięć 2 GB, która może przechowywać setki plików. Wystarczy połączyć smartwatch z bezprzewodowymi słuchawkami, aby cieszyć się ulubioną muzyką czy pasjonującym audiobookiem. Niezależnie od miejsca, niezależnie od czasu.

Uwaga: smartwatch nie odtwarza muzyki, jeśli urządzenie jest sparowane ze smartfonem pracującym na iOS.

Zdalna migawka

Chciałbyś udokumentować magiczną chwilę, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ująć na zdjęciu także Twoją postać? Z pomocą posłuży HUAWEI WATCH GT 2 Pro, który został wyposażony w „zdalną migawkę”. Funkcja umożliwia wykonywanie zdjęć sparowym smartfonem. Wystarczy nacisnąć przycik w smartwatchu. Smartfon, który ustawisz przed sobą kilka metrów dalej, automatycznie zareaguje i wykona zdjęcie.

Rozmawiaj przez smartwatch

Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest intuicyjne i szybkie. Smartwatch wyświetla również przychodzące wiadomości SMS oraz komunikaty z mediów społecznościowych. W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień.

Wymiary

Koperta wykonana z tytanu i szkła szafirowego o wymiarach:
46,7 mm x 46,7 mm x 11,4 mm

Wgrywanie