Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Koniec serii

Spodenki fitness cardio męskie Domyos

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

Kolor:

Burzowe chmury

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wygodne spodenki fitness zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o środowisku. Bezkonkurencyjna relacja jakości do ceny.

Spodenki fitness, które sprawdzą się w każdych warunkach. Chłonący pasek, elastyczny materiał: model o najlepszej relacji jakości do ceny w naszej ofercie. Szybko podbije Twoje serce!

Kod produktu: 8644538

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Odprowadzanie wilgoci

    Zachowaj suchą skórę! Materiał odprowadza wilgoć i szybko schnie.

  • Wentylacja

    Bądź spokojny: przewiewny materiał w kroku szybko odprowadza wilgoć.

Opis produktu

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Produkt zaczyna swoją długą drogę w laboratoriach. Przechodzi tam, między innymi, próbę wytrzymałości na pranie i trwałości kolorów. Ale to nie koniec! Testowany jest następnie w realnych warunkach użytkowania przez sportowców takich jak Ty. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, może ujrzeć światło dzienne.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Klin 82% Poliester, 18% Elastan

Testy

Te spodenki fitness poddane zostały licznym próbom, zanim trafiły w to miejsce. Przeszły, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów, aby produkt służył Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie