quechua

Spodenki turystyczne męskie Quechua MH500

4,7 (23)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Bordowy / Czekoladowa trufla

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

U stóp Mont Blanc, nasz zespół pasjonatów zaprojektował te krótkie, oddychające i rozciągliwe spodenki dla zaawansowanych turystów górskich.

Raz założysz, a już nie będziesz chciał się z nimi rozstać. Wypróbuj te lekkie spodenki, a przekonasz się jakie są wygodne. Rozciągliwy materiał odprowadzający pot i szybkoschnący.

Kod produktu: 8587366

 • Swoboda ruchów

  Rozciągliwa tkanina (15 % elastanu). Rozcięcie u dołu.

 • Oddychalność

  Materiał odprowadzający wilgoć.

 • Lekkość

  Tylko 223 g w rozmiarze L.

 • Szybkie wysychanie

  Syntetyczna tkanina szybko schnie.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Gumka w pasie, szeroki, wyjmowany pasek.

 • Kieszenie

  3 kieszenie na suwak: 2 kieszenie boczne, 1 kieszeń na udzie.

KRÓJ I SWOBODA RUCHÓW

Dopasowany krój, gumka w pasie. Rozciągliwa tkanina oraz profilowane kolana i klin w kroku zapewniają maksymalną swobodę ruchów.

Odprowadzanie wilgoci

Syntetyczna lekka tkanina gwarantuje dobre odprowadzanie potu na zewnątrz. Aby to gwarantować, testujemy ją w laboratorium. Wszystkie nasze spodenki turystyczne uzyskują ocenę 3/5.

SZYBKIE SCHNIĘCIE

Mierzymy, zgodnie z określonym protokołem, szybkość schnięcia tkaniny po zmoczeniu.

KONCEPCJA PRODUKTÓW

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii.
Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

Ograniczony wpływ na środowisko

Spodenki zostały zaprojektowane optymalizując zużycie i wagę głównego materiału. Zredukowaliśmy w ten sposób emisję CO2 o 24% w porównaniu do poprzedniego modelu produktu.

Pochodzenie naszych spodenek

Spodenki są projektowane w naszym centrum koncepcyjnym u stóp Mont Blanc, we Francji. To nasi partnerzy, znający się na konfekcjonowaniu spodenek, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić produkty wysokiej jakości.

Warunki pracy w naszych warsztatach produkcyjnych

Gwarantujemy poszanowanie kodeksu postępowania w biznesie przez naszych dostawców, często pochodzących z krajów rozwijających się, w których nasza obecność sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki audytom i zespołom obecnym na miejscu, czuwamy, aby przestrzegano poszanowania godności pracowników i ich prawa do rozwoju oraz aby chronić środowisko.

Skład

Materiał główny 85% Poliamid, 15% Elastan Kieszeń 85% Poliamid, 15% Elastan Podszewka kieszeni 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Zespół naszych projektantów ma swoją siedzibę u stóp Mont Blanc we francuskim departamencie Górnej Sabaudii, gdzie przez cały rok pracuje nad stworzeniem estetycznych i prostych produktów technicznych, które następnie poddajemy surowym testom praktycznym, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko sprawdzanie ich w warunkach, w jakich będą używane przez naszych Klientów, pozwoli nam na ciągłe doskonalenie produktów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie