Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Spodenki z ochraniaczem krocza damskie Outshock 500

89,99 zł

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Spodenki z ochraniaczem krocza zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o kobietach uprawiających boks, w którym zadaje się uderzenia pięściami i stopami.

Czuj się pewnie podczas uprawiania boksu dzięki ergonomicznemu ochraniaczowi krocza. Dopasowuje się do budowy ciała, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów. Możesz go wyjąć, aby wyprać spodenki.

Kod produktu: 8515818

Podobne produkty

Zalety produktu

Ochrona przed uderzeniami

Odpowiednie wyprofilowanie umożliwiające lepsze pochłanianie wstrząsów.

Oddychalność

Oddychający materiał krótkich legginsów o efekcie drugiej skóry.

Swoboda ruchów

Ochraniacz dostosowany do budowy ciała, aby nie utrudniać ruchów.

Opis produktu

Równowaga między ochroną i komfortem

W projektowaniu tego ochraniacza krocza naszemu zespołowi przyświecał jeden cel: uzyskać równowagę między skuteczną ochroną i komfortem.
Tak powstały podspodenki z odpowiednio wyprofilowanym ochraniaczem, który można wyjąć.

Efekt drugiej skóry

Aby zwiększyć uczucie komfortu, w podspodenkach zastosowaliśmy oddychające materiały, jak te, których używa się w bieliźnie. Silikonowa taśma u dołu nogawek stabilizuje spodenki. Wsunięty w kieszeń "kangurzą" ochraniacz podąża za Twoimi ruchami, nie przesuwając się. Jego kratkowana konstrukcja pozwala uzyskać lepszą oddychalność, a jednocześnie lepsze pochłanianie wstrząsów.

Nasz zespół przedstawia gamę ochraniaczy damskich!

Po wprowadzeniu do sprzedaży stanika zaprojektowanego specjalnie dla bokserek, nasz zespół z dumą przedstawia nowy damski ochraniacz. "Cieszę się, mogąc zaoferować tę nowość tak bardzo wyczekiwaną przez adeptki boksu. Moim celem było stworzenie wyposażenia spełniającego oczekiwania uprawiających boks kobiet, zaprojektowanego z myślą o nich i z ich cenną pomocą" wyznaje Ewa, szefowa produktu dla ochraniaczy damskich marki Outshock, z inicjatywy której powstała ta nowa gama produktów.

Jak wybrać rozmiar?

Podspodenki dostępne są w trzech rozmiarach: S,M i L. Wszystkie posiadają kieszeń "kangurzą", w którą wsunięty jest ochraniacz krocza (w rozmiarze uniwersalnym).

Skład i konserwacja

Skład

Część główna 75% Poliamid, 25% Elastan Powłoka 59% Polietylen o niskiej gęstości (LDPE), 27% Foamed Polyethylen, 11% Poliamid, 3% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Oceny użytkowników

Wgrywanie