• Najlepiej oceniany
1/7
wedze

Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF

Kod produktu: 8587951

5,0 (1)

169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Jasnoróżowy fluorescencyjny / Ciemny szafir

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Twoja pociecha to wulkan energii? Zastosowaliśmy wzmocnienia w tych spodniach, które będą towarzyszyć dziecku w jego narciarskich postępach, rosnąc razem z nim.

System PULL'N FIT pozwalający dopasować długość nogawek i regulowane szelki: spodnie na co najmniej 2 lata. Wzmocnienia na pośladkach i na kolanach zwiększają ich wytrzymałość.

 • Ciepło

  Watolina 100 g/m². Podszewka z drapanej dzianiny, góra z ciepłego i hydrofobowego materiału.

 • Wodoodporność

  Bardzo dobra: powłoka 5000 mm, uszczelnione szwy na pośladkach. Getry.

 • Regulowany

  Regulowana długość nogawek i szelek. Regulacja paska na rzepy.

 • Solidność

  Wzmocnienia na pośladkach, na kolanach i u dołu nogawek (krawędzie nart).

 • Swoboda ruchów

  Elastyczne szelki, lycra po bokach i wyprofilowane kolana dla większego komfortu.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

System PULL’N FIT ZIP

Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Dzięki niemu zbyt długie lub zbyt krótkie spodnie to już przeszłość. Wystarczy pociągnąć za suwaki!

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny spodni. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanych z wodoodpornego materiału spodni wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tych spodniach są to szwy na pośladkach.

Wytrzymałość

Wiemy, jak wiele energii wymaga jazda na nartach. Dlatego też z najwyższą starannością dobieramy wszystkie elementy składające się na nasze produkty, aby zagwarantować ich możliwie największą wytrzymałość. Te spodnie posiadają dodatkowe wzmocnienia na pośladkach, na kolanach i u dołu nogawek.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie spodni.

Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać spodni, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić je na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie