Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Najlepiej oceniany

Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L

219,99 zł

Kolor:

Szary węgiel / Czarny

Rozmiar: 30 l

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Walizka podróżna zaprojektowana do łatwego transportu rzeczy sportowych na mecze i turnieje. Wymiary odpowiednie do kabiny samolotowej.

Potrzebujesz torby podróżnej posiadającej odpowiedni rozmiar do kabiny samolotowej? Walizka Urban ma ciche kółka. Można ją przekształcić w plecak.

Kod produktu: 8642311

Podobne produkty

Zalety produktu

Pojemność

Pojemność 30 litrów. Rozmiar kabinowy. Wymiary = 53x34x21 cm.

Łatwość transportu

Tę torbę na kółkach możesz nosić jak plecak.

Przegrody

5 przegród (1 główna, 1 na buty, 1 na laptopa, 2 dodatkowe)

Stabilność

Usztywniający system zapewnia pionowe ustawienie torby.

Wytrzymałość

Testy w laboratorium: wytrzymałość na obciążenie i intensywne użytkowanie kółek.

Ustawienia osobiste

Kieszeń na etykietkę do wpisania danych umożliwiających rozpoznanie torby.

Naprawa

Kółka można zdjąć i wymienić, gdy się zużyją.

Zdjęcia

Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L
Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L
Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L
Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L
Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L
Walizka sportowa Kipsta Urban 30 L

Opis produktu

Projekt

Przygotowanie się do wyjazdu sportowego wymaga odpowiedniej organizacji. Dlatego zaprojektowaliśmy torbę Urban z licznymi, praktycznymi przegrodami. Wszystko ma w niej swoje miejsce (1 główna kieszeń na czyste ubrania, 1 przegroda na laptopa, 1 kieszeń na buty oraz 3 mniejsze przegrody na rzeczy osobiste). Ta torba pomoże Ci się dobrze zorganizować.

Naprawa i konserwacja

Możesz przedłużyć żywotność torby naprawiając kółka. Można je zdemontować i wymienić. Jak to zrobić? Dostępny poniżej film instruktażowy wyjaśnia, jak wymienia się kółka oraz łożyska. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do serwisu w sklepie Decathlon. Oto kod kółka sprzedawanego na sztuki w sklepie = 8127600.

Bagaż kabinowy.

Ta torba została opracowana zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można ją wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Wymiary i waga

Wysokość = 21 cm
Długość = 53 cm
Szerokość = 34 cm
2,5 kg.

Testy w laboratorium

Ta torba została poddana licznym testom na: hydrofobowość, odporność na obciążenie, jakość kółek i zmianę koloru. Testy produktów są wykonywane przez cały okres ich tworzenia przez różne laboratoria. Sprawdzamy dzięki nim przestrzeganie naszych wymagań jakościowych.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych URBAN?

Nie wszyscy dojeżdżamy do samej szatni samochodem, a ubrania sportowe i codzienne musimy zwykle zmieścić w jednym bagażu. Dlatego nasz zespół zaprojektował gamę URBAN, która dostosowuje się do intermodalnych środków transportu, niezależnie od rodzaju podróży lub tego, czy przemieszczamy się blisko czy daleko. W naszej kolekcji mamy torby noszone na różny sposób, aby dostosować się do potrzeb sportowców i podróżników, okazjonalnie lub na co dzień.

Skład i konserwacja

Skład

Podszewka 90% Poliester, 10% Poliuretan Materiał główny 90% Poliester, 10% Poliuretan Powłoka 95% Etylen-octan winylu (EVA), 5% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test toczenia z przeszkodami, aby zagwarantować długowieczność kółek.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie